Ford Transit Connect - Oceń swoje auto

lista nadwozi Ford Transit Connect
lista silników Ford Transit Connect
Ukryj

Oceny Ford Transit Connect

4% lepiej niż w segmencie Dostawcze (3,83)

dodano 04.04.2014 przez

Auto jako całokształt oceniam dobrze. Trwałe plastiki tapicerki odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu. Przestrzeń bagarzowa oddzielona od kierowcy na stałe bez możliwości włożenia dłuższych wąskich elementów jest minusem gdyż standardowy 2.50 element nie można zapakować nawet po przekątnej

dodano 26.09.2010 przez

posiadam rok 2003 przebieg 308 tys !!! Auto najlepsze w swojej klasie, moim zdaniem combo , kangoo i podobne z konkurencji nie maja zadnego porownania. Polecam notor 1,8td, 75km , zapomniecie co to mechanik i wydatki na auto.

dodano 10.06.2014 przez

Myślałem nad Partnerem, Berlingo i żadne z tych aut nie jest tak wypasione i komfortowe jak Connect. Jedyne Doblo może być jakąś konkurencją, lepszy silnik i bogate wyposażenie dodatkowe.

dodano 15.12.2013 przez

Spodziewałem się że jest to typowo robocze auto toporne i o ciosane ale powiem jedno kształt auta nie jednego może wprowadzić w błąd. Z fordem typowym Transitem niema nic wspólnego.

dodano 04.02.2012 przez

CONNECT i zadnych zmian !!!!!!!!!!