Dodaj swoją ocenę

Oceny Ford Transit Connect – wybierz generację

Najnowsze oceny Ford Transit Connect

~Szybki
Ford Transit Connect I
Spodziewałem się że jest to typowo robocze auto toporne i o ciosane ale powiem jedno kształt auta nie jednego może wprowadzić w błąd. Z fordem typowym Transitem niema nic wspólnego.
~krzysiek
Van SWB 1.8 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Ford Transit Connect I
posiadam rok 2003 przebieg 308 tys !!! Auto najlepsze w swojej klasie, moim zdaniem combo , kangoo i podobne z konkurencji nie maja zadnego porownania. Polecam notor 1,8td, 75km , zapomniecie co to mechanik i wydatki na auto.
~Jakub
Van SWB 1.8 Duratorq TDCi 110KM 81kW
Ford Transit Connect I
Myślałem nad Partnerem, Berlingo i żadne z tych aut nie jest tak wypasione i komfortowe jak Connect. Jedyne Doblo może być jakąś konkurencją, lepszy silnik i bogate wyposażenie dodatkowe.
~Nik
Ford Transit Connect I
Auto jako całokształt oceniam dobrze. Trwałe plastiki tapicerki odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu. Przestrzeń bagarzowa oddzielona od kierowcy na stałe bez możliwości włożenia dłuższych wąskich elementów jest minusem gdyż standardowy 2.50 element nie można zapakować nawet po przekątnej
~pawelk1
Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Ford Transit Connect I
30tys km awaria pompy ukladu wspomagania kierownicy (Poważne usterki)
~Marcin
Van LWB 1.8 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Ford Transit Connect I
Mam silnik 1,8 tddi troche duzo pali. We Wrocławiu 10l na 100 km. Ale za to jest niezawodny:) (Silnik)
~RB
Kombi 1.5 TDCi 100KM 74kW
Ford Transit Connect II
Niestety poważne usterki układu chłodzenia, spowodowały rozstrzelenie uszczelki pod głowicą. Odradzam zakup tego modelu. (Poważne usterki)
~PRZEMO
Van SWB 1.8 Duratorq TDCi 75KM 55kW
Ford Transit Connect I
Jak na 75 KM zwawo sie zbiera-wysoki moment obrotowy. (Silnik)
~Ela
Ford Transit Connect I
Silni chodzi strasznie głośno (jak traktor) ale jak na samochód dostawczy przyśpieszenie nie jest takie złe (Silnik)
Ford Transit Connect

AUTOCENTRUM.PL S.A.