Lista ocen Ford Transit V 2.0 TD 100KM 74kW 2000-2006 (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gdańszczanin
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Cena w porównaniu z konkurentami bardzo rozsądna. Jakość przeciętna, wystarczająca, nie wysoka i nie marna. Warto doinwestować w kilka drobiazgów. Producent zaoszcządził na kilku drobiazgach, np. po wykręceniu śrób mocujących siedzenia 2 rzędu, powstają dziury w podłodze na wylot! Przy spryskiwaniu szyb trzeba samemu uruchomić wycieraczki (nie urucahmiają sie automatycznie), + patrz wentylacja. Trzeba byc sprytnym przy kupnie auta, poniewaz...
~kuczis
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
jedna niezaprzeczalma zaleta pojedzie na wszystkim ;) a więc po co mówić o cenie skoro na każdym kilometrze jestem do przodu , jeśli ktoś potrafi liczyc to wie ile przy 350tyś kilmetrów mam kasy w kieszeni . polecam !!! a częsci?? przecież to obecnie najbardziej popularne auto dostawcze , znam conajmniej 5 adresów gdzie stoją takie na częsci a ceny no cóż fordowskie pozdrawiam
~Marcinek
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Zakupiłem auto które miało prawie 3 lata w stanie bardzo dobrym z małym przebiegiem bo 72000.Cena dość wygórowana ale warta tego samochodu.Na dzień dzisiejszy zrobiłem nim ponad 280tyś km.Fordzik dalej żwawo śmiga.Jezdziłem boxerem,sprinterem,vito i powiem krutko...porażka.Jednak ford jest dużo wort.
~dampsik@poczta.onet.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
porownywalna cena zakupu do ducato czy boxera oraz duzo tanszy od sprintera czy lt-ka. nie jest jakos super wyposazony. ja akurat znalazlem takiego z klima i el szybami- w busie nic wiecej nie jest potrzebne. no moze jeszcze czujniki cofania sobie kiedys zamontuje
~Użytkownik niezadowolony
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Przez pierwsze 100 000 niegdy mnie nie zawiódł " JUŻ WIEM DLACZZEGO DAJĄ GWARANCJĘ NA 100 000 KM " Auto powinno kosztować jakies 60 000 zł a nie jak zapłaciłem ponad 100 000 zł
~bodek
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
za jakość, niezawodność i wygodę trzeba płacić, ale mógł by być trochę tańszy, to by człowiek sobie częściej nowego kupił
~maxzibi@tlen.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Włoskie i Francuskie auta kosztują mniej.Transit troche drożej ale naprawde warto.Polecam.
~Emilia
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Swoje auto sprowadziłam z Belgii w 2019 roku z przebiegiem 268 tys. kilometrów.
~Emilia
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Swoje auto sprowadziłam z Belgii w 2019 roku z przebiegiem 268 tys. kilometrów.
~tomek
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
no coz, lepszego auta wtedy nie znalazlem do moich zastosowan