Lista ocen Ford Transit VI (60)

2,8
~zajc3w
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
ciągnie jako jako tako w wąskim okienku obrotów, od ~1600 do 2000 przy 5 biegowej skrzyni to \"trochę\" za mało (Silnik)
~Buncol
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jak na auto do pracy to moze byc... Jakosc materialow i wykonczenia jest slaba, choc i tak lepsza niz w Renault czy Opel.
3,8
~Jerzy Kaczmarski
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
całokształ bardzo dobry, ceny części są bardzo tanie w porównaniu do francuzów, silnik bezawaryjny najlepszy jest 11o konny 2.2 tdci, nie jest wyżyłowany jest trwały, wytrzymały- czyli taki roboczy wół tak jak i powinno być, wytrzymują naprawdę wiele kilometrów, słabe strony to oczywiście słabej jakości plastiki ( kierownica się zużywa moment - najlepiej sobie obszyć skórą i po problemie, plastikowa podkładka podłogi też przeciera się...
3,1
~bart
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Chciało by sie go pokochać ale on sie nie daje. Problemem jest tez jego stara konstrukcja. Ford pozostał w latach 90 jeśli chodzi o karoserie i rozwiązania związane z ergonomią. Silnik a własciwie jego dynamika nadrabia delikatnie te niedociągnięcia
4,1
~Łukasz
Kombi LWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Transit przyćmiewa inne busy. Spalanie jest przeciętne tzn. pali tyle ile inne do 10l. Koszt serwisu mniejszy niż u innych. Mam obecnie 25 busów we firmie. Użytkowałem: Ducato, Mastera, Sprintera i Craftera. Boxer i Jumper to ta sama mechanika co Transit. Jak do tej pory koszty eksploatacji Transita są najniższe od wymienionych. Jeździ i nie stoi. Usterki w porównaniu do innych dużo mniejsze! Mam porównanie bo robimy busami nawet do 150.000 km...
~bartekmanu
Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
BDB bus. Posiadam od nowości w wersji 6 osobowej, z przedłużoną paką. Bardzo komfortowe auto. Pełno schowków, miejsca, bogatsze wyposażenie w porównaniu z innym busami w tej klasie. Duża paka
3,5
~KO33
Van LWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Fotele z za krótkim siedziskiem, dla mnie podłoga zdbyt nisko polozona. Przeszkadza nadkole kola, w wiekszosci dostawczakow nie ma tego problemu. auto przypomina troche niskopodłogowy autobus, jezeli ktos duzo wsiada i wysiada to moze i jest dobre. Duzy plus za schowki, jest ich sporo. (Ergonomia)
4,1
~Mr Kura
Van LWB 2.2 Duratorq TDCi 140KM 103kW
używam auto od 2008 roku czyli od nowości silnik 2.2 dtc silnik mile mnie zaskoczył - jest pewny zero problemów , działa nadal jak nowy, w zimie odpala i pracuje cichutko, tylne zawieszenie bezobsługowe, z przodu łaczniki , więcej nic. Wytarła się podłoga z przodu w kabinie no i kierownica to chyba od samochodu dziecięcego , strasznie szybko się wyciera. Auto godne polecenia, ponieważ silnik i skrzynia jest dobre.
3,7
~Pierun23
Van Jumbo 3.2 Duratorq TDCi 200KM 147kW
najmocniejszy dostawczak, sprintery 319 wąchają spaliny... masa auta 2700 + laweta z autem 2500kg i nie zdarza się żeby pod jakąś górkę w niemczech auto zwalniało... sam samochód załadowany 1500kg towaru wleci pod każdą górkę 150km/h bez zwalniania... nie przesadziłem tutaj (Silnik)
Dziennik kosztów dla Ford Transit VI
10,8
~Kolejny zadowolony posiadacz transitów
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW