Lista ocen Ford Transit VI (60)

2,3
~wisniowy85@op.pl
Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
uszczelki w drzwiach przepuszczają powietrze i wodę na myjni (Wyciszenie)
3,2
~Rafał
Kombi LWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Mój mało pali aż trudno mi uwierzyć ze może przy spokojnej jeździe spalić ok 7 litrów. Silnik faktycznie na wolnych obrotach trochę telepie ale ogólnie mi się podoba. (Silnik)
~Dymek
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
bardzo dobre solidne wytrzymałe trwałe auto, jezdzi bez problemów prawdziwy dostawczak i osobówka w jednym. jestem z niego bardzo zadowolony
~Luki
Van SWB 2.4 TDCi 140KM 103kW
dużo schowkow ,uchwytow na napoje nawet maly stoliczek ! (Ergonomia)
~arczii
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Zero problemów. Mam go 13 lat i boję się na cokolwiek wymienić bo mi się po prostu znudził.
~marek.winiarski31
Van Jumbo 2.4 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jak dla mnie samochód bardzo dobry, niewiele pali, a w zamian za to dostajemy kompletny samochód który nie lubi się psuć, a jeśli nawet to części zamienne są szeroko dostępne. Polecam!
2,8
~Marcin
Podwozie z kabiną SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
Silnik dostaje wibracji po naprawie w Firmie auto nobile na gwarancji nadal występuje awaria. (Silnik)
2,5
~nieszczęsny użytkownik
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
wszystkim odradzam serwisy FORDA. przetestowałem z konieczności już kilka i wszędzie tuman na tumanie. Szerokim łukiem radzę omijać autoryzowaną stację obsługi w Radomiu.
~J
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
Ogólnie spoko i nie jest taki sztywny i twardy jak np: Ducato/Jumper, które prowadzą się jakby były wymyślone tylko i wyłącznie na autostradę :)

Usterki Ford Transit VI

Ford Transit VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~king393@wp.pl
Podwozie z przedłużoną ramą 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
przednie zawieszenie nie do ustawienia ścina opony od wewnątrz , tył stanowczo za miękki trzeba dokładać poduchy (Układ jezdny)