Ocena kierowcy - FSO Polonez Caro

pogon_szczecin, 14 lat temu
Rok produkcji 1994
FSO Polonez Caro 1.6 76KM 56kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Fajny niski, szeroki, masywny. Naped na tylnia os. Silnik troche kuleje ( lubie przyspieszeniu tu troche go brak )
Dałbym 5 ale to za duzo. 5 bo moje 1 auto, super mi z nim było, ale wsiąść znów do poldka, nawet po kilku dniach innym autem kiepsko. Masz to jeździj jest ok, ale są lepsze auta :)
Na gazie dawał rade, za dobrych czasów na uregulowanym systemie pędził jak wariat. 140 się zdarzało, ale potrzebny spory rozpęd. W mieście też fajnie od światła do światła, ale już te 100 - 120 - 140 trza go deptać ;/. Wyprzedzanie kiepskie ..
Nigdy nie sprawiła problemów 5 biegów, wsteczny. Biegi akurat. Ciągle na LPG jazda i nic nadto, nie krótkie, nie za długie. Ogółem bardzo dobrze.
Dla mnie bomba, naped tył jedziesz bokiem jak sie postarasz. Na zakrecie daje rade, niziutki, szeroki, masywny, jak na to auto, klase roczniki itp. Trudno porównać. Bardzo dobrze tu wypada :)
Bomba. Tył wielkie oszkolny, lustreka spore. Na bocznych jak i głównym poezja. Mało jeżdże ale poldek ma to super. Na boki też ładnie wycieraczki jada do konca nic nie zasłania. Każdy to chwali poldka. Ja też, ladnie widać :)
Daje rade, spory schowek. Popielniczka czy w drzwiach kosze na rzeczy. Pod reka, ale nic jak na tamte lata, bo i po co - ma jeździć :P
Moj model byl cos nie czigu, ostatnio koles po pijaku naprawił i grzało :D . Opinia taka, ze grzeje za pozno. Daje rade bez tam rewelki, jeździlem glownie na grzaniu bo w lato to okno w dol taka klima :p
Limca to to nie jest. Nogi sa tył jakiś też. Bagażnik juz tak lepiej połka tez cos zmiesci. 3/5 bo nie powala
Glosno stare lata, silnik wyje, ogolem telepie. Ale to jego urok :D
Ja na LPG. Wachy pali duuużo. Moj był ustawiony super po 10 litrów na 100 km LPG. Na necie sa info ze kazdy inaczej jednego ponizej 10, a duzo i te 12 łyka. częsci pikus, mi psuło sie mało. Moze dostepnosc mniejsza, ale ogolem to NIC nie wydałem, bo to koszta sa kazdego auta, w tym strzelila cewka, wymien filtry itp. Norma
Poldki w gazie stoja po 1000-1500 pieniadze nic. Auto pojezdzi sporo. Fajne, ale juz jest 2010 prawie. Bedzie ich coraz mniej .. :/ Zbyt odstaja, ale auto ogolem 4/5 u mnie
Ja nic nie urwałem, i nic mi nie odpadlo. Niszcza sie ramki okien ( schodzi farba ). Malo techniki to i nie ma co psuc :)
Jeżdże mało, ale poszła tylko cewka, cieknie przy tankowaniu paliwa ( nieszczlny chyba wąż, pomiędzy bakiem a wlewem ). Gdzieś pokapał olej. czyli widać co dla mnie było poważne :p . Żadna konkret naprawa. Silnik zdrowy nic nie wyło, i strzelało. Jeździł :D

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 76KM 56kW [l/100km]

FSO Polonez Caro