Oceny FSO Polonez Truck 1.5 82KM 60kW 1986-1992

Najnowsze oceny FSO Polonez Truck 1.5 82KM 60kW 1986-1992

3,6
~PeweX
Truck 1.5 82KM 60kW
Mysle ze trafilem na dosc dobry egzemplarz szesc lat byl u nas piec jezdzil moj ojciec i rok ja, i nigdy nie zawiodl nas tak zebysmy staneli daleko na trasie a naprawde dalekie trasy nim robilismy i to ze sporym obciazeniem.
3,3
~vini@irc.pl
Truck 1.5 82KM 60kW
hmmm, co tu duzo pisac, moj objechal 10 razy kule ziemska i dopiero padl silnik wiec nie mozna za bardzo narzekac choc jest na co - srednio raz w tygodniu trzeba polezec pod takim samochodem ale przynajmniej przy zmianie pasow nie trzeba patrzec do tylu, wystarczy wrzucic kierunek i kazdy ustepuje :) ... 1,5 tony polskiej produkcji wzbudza respekt ... a raczej strach .... o wlasne 4 kolka
~TruckCargo
Truck 1.5 82KM 60kW
Jest to dobry wyrób polskiej myśli technologicznej - chociaż mogli zrobić solidniejszą budowę nośną tzn ramę a nie budowa profilowa przedniej części samochodu
2,5
~michał
Truck 1.5 82KM 60kW
ten pojazd udaje tylko samochód, jednak kogo nie stać na lepszy musi się nim męczyć
2,5
~Łukasz
Truck 1.5 82KM 60kW
w końcu to polonez,kosztuje mało i dlatego jest najpopularniejszy :)...
2,1
~radek_saj
Truck 1.5 82KM 60kW
Moj polonez ma kolor bialy.nie ma jednej wycieraczki,reflektora przedniego po stronie pasażera itp.

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~kidd
Truck 1.5 82KM 60kW
tanie części,naprawisz ´młotkiem´,zero elektroniki,nigdy mnie niezawiodły,teraz mam niemca ww,jestem strasznie niezadowolony,polecam każde daewoo,szkoda że ich czas minoł (Stosunek jakość/cena)
3,8
~konik
Truck 1.5 82KM 60kW
ten polonez to naprawde slabo grzeje ale poprzedni grzal super,niestety ten grzeje troszeczke lepiej niz maluch ;) (Wentylacja i ogrzewanie)
FSO Polonez Truck