Lista ocen Honda Accord (1876)

~Zdzich83
Honda Accord VII
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Naprawde dobre auto goraco polecam kazdy kyo kupi juz pozostanie wierny tej marce na dlugo .poniewaz te auto ma wszystko to co potrzebujesz Typow rodziny ,ogromny zaladunek ,Bezpieczny ,z zasobem mocy,dobra prezencja Male KARACZNY WIEDZA CO ZROBIC ZEBY ZADOWOLIC LUDZI !!:)
~DykuS17
Honda Accord VII
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Za auto dość dużo zapłaciłem - przeszło 2 lata temu 39 tys, nie jest to mało, nie jest to dużo. Jestem z niego zadowolony, w zasadzie to zmieniam klocki, tarcze, olej i dolewam czesto płyn do spryskiwaczy :) bo lubie czystą szybę :)
~Paweł
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Teraz, gdy po niecałym roku mam potrzebę kupić większe auto okazuje się że znów w grę wchodzi tylko Accord... szkoda że nie ma Accorda Verso (jak w toyocie)
~Bartek R.
Honda Accord V
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Uwielbiałem to auto. Może nie jest ładne, ani w jakiś sposób fajne, ale jeździ się nim wyjątkowo dobrze! Powie to i pasażer i kierowca. Świetny silnik, zawieszenie i przestronne wnętrze, fotele nie za miękkie, nie za twarde. Akustyka seryjnego audio jest fantastyczna. Spędzanie czasu w tym aucie to przyjemność. Bezawaryjność skłania do ociągania się z wymianami eksploatacyjnymi, ale nawet to Ci Accordeon wybaczy... do czasu. A dzięki...
~Marsjusz
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Jestem z auta bardzo zadowolony. Przejście z Nissan Primera P12 1.8benz na Accorda było bardzo dobrym posunięciem. Znakomity na długie trasy, wygodny, szybki, stylistyka bardzo mi odpowiada. Piękna linia, śliczy kolor Vulcano, nie wiele takich aut na mieście. Na razie niezawodny, ale drogi.
~becio
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
jest ok, dobra prezencja podkresla twój status, nowoczesna sylwetka itp. jest ok.
~Piotr z Zakopanego
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mam to auto już dwa lata i dziś kupiłbym to samo. A stosunkowo często wymieniam samochody. średnio co 1,5 roku
~AccordFan
Honda Accord V
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Jestem naprawde zadowolony z cichego zawieszenia, ekonomicznego, mocnego silnika i dużej przestrzenie dla kierowcy i pasażerów. Wygodne fotele, w których trasa 500-600 kilometrów to wygoda i przyjemność, bez zmęczenia i mocny silnik, z którym wyprzedanie to przyjemność. DWa tiry na trasie do wyprzedzenia to nie problem.
~dabert@amu.edu.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardzo miłe auto do jeżdżenia. Można kulać się leniwie, niemal płynąc, a można depnąć i dać się wcisnąć w fotele. Fotele to klasa sama w sobie. Sterowana elektrycznie skóra to -6 tysięcy w portmonetce, ale warto. Wygląda znakomicie (jasny popiel), ustawia się precyzyjnie (elektryka z 2 pamięciami ustawień) no i przede wszystkim świetnie się w nich siedzi. Jeśli chodzi o zewnętrzny wygląd, to każdy może sam ocenić. Dla mnie świetnie....

Usterki Honda Accord

Honda Accord – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzyś
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Podsumowując, po zakupie tego auta myślę sam do siebie: \"ŚWIETNY WYBÓR\". Za każdym razem jak patrzę na ten samochód cieszę się, że go wybrałem
Honda Accord