Lista ocen Honda Accord VII Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW 2003-2008 (41) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Ogólnie nie mam zastrzeżeń tylko wkurzały mnie parujące reflektory (temat znany w tym Accordzie)ale znalazłem sposób no i było później już lepiej. Raz też byłem w serwisie ponieważ włączył mi się tryb awaryjny jazdy(mogłem jechać tylko maks.do 2000tyś obrotów/n/m.)ale 15 minut w serwisie i ok.wyskoczył jakiś błąd w kompie podobno przy poprzednim przeglądzie coś nagrzebali i tak wyszło więc to nie wina auta tylko serwisu.
~Jack
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
nic sie nie psuje(dopiero 5tkm)ale: -automat wycieraczek pracuje w dla mnie nie zrozumialy sposob (Octavia lepsza) -cos mi skrzypi w drzwiach,kiedy slucham muzyki -czasami pokrywa bagaznika nie otwiera sie do konca -swiatla mijania nie gasna po wyjeciu kluczyka ze stacyjki-moze mozna to jakos przeinstalowac -musze spytac w serwisie...
~DykuS17
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Centralny zamek raz się przyciął ale to była kwestia przeczyszczenia silniczka:) zbiegiem czasu awaria powtórzyła się :) nowy silniczek 150zł. Podobno jest to bolączka tego modelu i piszą prawdę w autoświatach itd. Jedynie takie usterki występują. Czytałem też na forum że padają kolektory wydechowe, ale mój jest ok.
~Robert J
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
brak podstawowych rzeczy: komputer, przyciemnianie lusterek, ustawienie foteli kierwonicy i lusterek-nieosiagalne, kiepska jakośc wnętrza, niezwykle głósne zwieszenie, stuki i hałasy z przodu jak i z tylu pojazdu koszmar przy duzych prędkosciach nie mozna rozmawiać nic nie słychać ... za duża cena jak na tylko dobry silnik !!!!!!
~jaa77@interia.eu
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
niestety to auto z silnikiem diesla bardzo czesto nie jezdzi.awaria,awaria i jeszcze raz awaria ,problem za problememem ,naprawy przewyzszyly wartosc auta a samo auto zostalo dawca czesci do takich samych zlomow jak ono samo . LUDZIE NIGDY NIE KUPUJCIE HONDY W DIZLU TO POPROSTU PORAZKA
~Szymon
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Łożyska kół, upierdliwe tylne zaciski hamulcowe, przestała włączać się klimatyzacja(jeszcze nie zdiagnozowano), oparcie elektrycznie regulowane fotela pasażera przestało działać, gasnący mały wyświetlacz u góry deski rozdzielczej, przepalające się żarówki mijania i przeciwmgłowe.
~roman
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Parowały reflektory - w ramach akcji Hondy doszczelniono je bezpłatnie. Skrzypi fotel kierowcy - mimo trzykrotnej wizyty w serwisie i demontarzu fotela (koszt w sumie ok 700zł) skrzypi nadal. Poza tym nic więcej.
~karleś
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
średnio ponieważ schowki nie są super dopasowane i nawet jak jest zamknięty trochę odstaje. Schowek na kupki nie zawsze się otworzy przy pierwszym naciśnięciu ale w dopuszczających granicach
~Adam
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Nie jest źle. Ale przy przebiegu 110000km plastiki niestety już trzeszczą (samochód bezwypadkowy) Poza tym nic nie było jeszcze robione tylko olej wymieniam. Nawet zawieszenie jest jeszcze oryginalne

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~yaak@o2.pl
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
posiadam to auto od 4 miesiecy i zrobilem 20tys km wiec na razie trudno powiedziec, wymienilem jedynie wycieraczki, filtr przeciwpylkowy i akumulator, no i oczywiscie standardowa wymiana oleju i filtru oleju,
Honda Accord VII Sedan