Lista ocen Honda Accord VII Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW 2003-2008 (42) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaa77@interia.eu
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
AUTO DROGIE PRZY ZAKUPIE ,PONIEWAZ LUDZIE KIERUJA SIE ZNACZKIEM HONDY NA MASCE I NISKIM SPALANIEM ,ALE ZAPOMINAJA ZE HONDA WIEDZIE PRYM W PRODUKCJI AUT Z SILNIKAMI BENZYNOWYMI A O DIESLACH NIE MA POJECIA ALBO TO TAKA PULAPKA FINANSOWA.W SUMIE ZA SPORE PIENIADZE DOSTAJESZ DIESLA KTORY JEST BARDZO AWARYJNY,POMPA WTRYSKOWA JEST WYPRODUKOWANA W CZECHACH PRZEX FIRME BOSCH.CZYLI ELEKTRONIKA Z CHIN ,SILNIK DAJ BOZE Z FRANCJI,UKLAD PALIWOWY Z...
~Macono
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
kupiłem te auto od dielara niemieckiego, w momencie gdy na rynek bedzie wchodził nowy model, wiec sprzedają juz taniej te niby stare bo mój model jest rocznik juz 2008, a nie 2007. w Polsce nawet nie wiedza z ete accordy na zachodzie sprzedaja sie jeszcze jako rocznik 2008 ( niestety ciągle polski rynek traktuje się olewczo). Cena auto o wiele nizsza niz w Polsce, diesla kupiłem taniej niż u nas benzynę.
~yaak@o2.pl
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
mysle ze wypada bardzo pozytywnie osobiscie dalbym jakies 4.7pkt na 5 za brak tych drobiazgow ktore napisalem wyzej, jednak w standardzie dostajemy bogate wyposazenie wnetrza w moim modelu skorzana tapicerka, nawigacja satelitarna, zmieniarka na 6 plyt i wiele wiele innych rzeczy, jak najbardziej polecam to auto kazdemu kto sie waha czy go kupic.
~DykuS17
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Skrzypiący fotel kierowcy troche irytuje ! czasami słychać trzaski tapicerki. Jakoś wykonania na bardzo wysokim poziomie, wygląda ekskluzywnie ! po 175 tys przetarcia na pedałach - głownie hamulca. Lewarek i kierownica bez zmian. Na fotelu kierowcy widać minimalne ślady użytkowania, ale jestem ciężki wiec też ma to wpływ.
~rhertel@vp.pl
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Wnętrze wykonane z przeciętnych materiałów,twardy plastik deski rozdzielczej,klapa bagażnika od wewnątrz straszy gołą blacha,wykończenie bagażnika to ogólnie najsłabsza strona tego auta.Maska silnika po otwarciu podpierana zwykłym prętem.Auto nowe kosztowało prawie 120 000tys,i za tą sumę powinno być bardziej dopracowane...
~zawiedziony Hondziarz
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Auto za te pieniadze z jednej strony ma nowoczesny silnik ,ktory z jednej strony jest bardzo fajny z drugiej jest najslabszym elementem tego auta. Polecam ten model jako nowy na gwarancji potem lepiej sie z nim pozegnac ,bo koszty beda za duze
~Szymon
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Twierdzę, że używki są przeceniane. Nie wiem za co trzeba tyle zapłacić bo to auto w zasadzie niczym się nie wyróżnia. Fakt że nie trzeszczy nic w środku, ale reszta zwyczajna jak 90% sedanów, a jednak cena wciąż wysoka.
~ADAM
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Jakośc materiałów na plus. Skóra troche malo zywa, ale to skora ekologiczna w accordach jest montowana, dlatego taka mało wyrazista, niemniej jednka plastiki, trwałosc elementow silnika i ich jakośc bardzo dobra.
~Damian
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Do jakości nie ma sie do czego doczepić nic nie skrzypi nie puka wszystko dobrze spasowane. Autko naprawdę na wysokim poziomie miałem najbogatszą wersję ze skórą i navi naprawdę super super też jest podświetlenie deski rozdzielczej.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
7,4
~piotr
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Honda każe płacić sobie bardzo dużo za swojego diesla ale moim zdaniem bez wątpienia należy on do najlepszych w swojej klasie. Jazda dieslem daje bardzo dużo przyjemności zdecydowanie więcej aniżeli samochodem z silnikiem benzynowym.
Honda Accord VII Sedan