Lista ocen Honda Civic IX (206) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo1986
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
O dziwo po kilku latach użytkowania kanapowego 407 na wielowachaczu , jakoś nie przeszkadza belka z tyłu. Wiadomo komfort jazdy niższy za to przelot 130-140 na ciasnym zakręcie nie powoduje wrażenia , że zaraz skończy się poboczem.
~Marcin_PZ
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Civic prowadzi się wyśmienicie. Mimo wchodzenia w ostre zakręty z dużą prędkością, ani razu nie poczułem się zagrożony. Auto świetnie trzyma się drogi, jest przyjemnie sztywne, zawieszenie pracuje bardzo cicho.
~miebiediesie
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Koła 16\', głowa-ręka-kierownica-koła jedzie tam gdzie chcesz- ukłąd precyzyjny. chciałbym więcej informacji na kierownicy co dzieje się na styku kół i drogi!!!czuł bym się pewniej na szybkich łukach. ocena 4,5
~chromus
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Idealnie trzyma się drogi, jednocześnie jest komfortowy. Honda CRV była bardziej komfortowa, ale to inna półka, a poza tym rozstaw osi robi swoje. Kolosalny skok jakościowy w porównaniu do poprzednik, którym jeździłem.
~Kliczek
Hatchback 5d 2.2 i-DTEC 150KM 110kW
Zawieszenie jest mocno poprawione w stosunku do poprzednika - czyli Civica VIII. Wreszcie jest sprężyście oraz komfortowo. I oba te parametry występują JEDNOCZEŚNIE. Rzekłbym - jak w Golfie VII.
~Mrgii
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Prowadzi się jak po sznurku, pewnie, przewidywalnie, jedynie wspomaganie mogłoby być nieco słabsze przy prędkościach powyżej 90. Zawieszenie okazało się bardziej komfortowe niż się tego spodziewałem.
~michal
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Mimo, że to auto rodzinne i kombi to daje bardzo dużą frajdę z jazdy. Układ bardzo precyzyjny, ale jednocześnie wymagający większego niż standardowego zaangażowania kierowcy w prowadzenie.
~Jurek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Zawieszenie bardziej komfortowe od poprzednika, ale twardsze niż w np. Golfie czy Aurisie. Dobrze trzyma kierunek jazdy na zakrętach przy dużej prędkości, ale nie jeździłem z ekstremalną prędkością.
~ziepaw
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Auto nie prowadzi się już tak dobrze jak VIII generacja ale nadal jest bardzo przewidywalne.W porównaniu do poprzedniej generacji Civic'a zawieszenie ciszej i bardziej miękko wybiera nierówności.
Dziennik kosztów dla Honda Civic IX
6,1
7,6
8,9
~Andrzej
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Jak dla mnie dużo za miękki, a wspomaganie za mocne, nie czuję go zupełnie. Na zakrętach tragedia. Żałuję, że kupiłem opony klasy premium - bardzo miękkie. Chyba trzeba nie było pozbywać się 17ek.