Lista ocen Honda Civic IX Tourer Facelifting (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
To nie jest największe auto segmentu C jeśli rozpatrywać przestrzeń dla kierowcy/pasażerów. Corolla ma sporo więcej na przykład. Nie chcę pisać, że jest źle, bo nie jest. Ale raczej daje się tu odczuć auto kompaktowe. Nie wiele zostaje przestrzeni nad głową ze względu na wysokość siedzenia (jest ciut wyżej niż w innych autach C). Warto też wspomnieć o jakości wykończenia. Podłokietnik, miejsce na lewy łokieć - wszystko miękkie i przyjemne...
~rufus t.
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Pozycja kierowcy w pełni zasługuje na maksymalną ocenę (przetestowane podczas 13 godzinnej trasy, żadnych negatywnych skutków). Jedyny minus to wystający rant kończący deskę rozdzielczą od strony kierowcy, czasem przy szybkim wysiadaniu można zaliczyć bolesny cios w kolano. Pasażerowie generalnie nie narzekają. Przy maksymalnie odsuniętym przednim fotelu osoba o wzroście >180cm będzie miała problem z zajęciem tylnego miejsca. Co do...
~Jarek
Tourer Facelifting 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Jest dobrze a nawet bardzo dobrze, powiedzmy doskonale minus. Jedyny mały zgrzyt, to mało przestrzeni między podłogą a spodem przednich foteli, co skutkuje tym, że pasażer z tyłu nie ma przestrzeni nad stopami. To pewnie efekt uboczny rozwiązania z bakiem pod podłogą. Bagażnik kapitalny. Honda się nim chwali i przyznaję, że jest czym. Bardzo dobre, regularne kształty. Schowek pod podłogą bardzo duży.
~Paweł
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jak na tę klasę naprawdę rewelacyjna - mam 188 cm wzrostu - siadam za sobą bez problemu, a jak żona prowadzi i jadę z córką, to zakładam nogę na nogę (żona ma 162 cm wzrostu). Do tego duża szerokość oraz odległość od przedniej szyby (jej duże pochylenie), powodują, że samochód sprawia wrażenie jeszcze bardziej przestronnego niż jest w rzeczywistości.
~-Marek-
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Mam 183 cm wzrostu i bez problemu znalazłem dla siebie wygodną pozycję. Za moim fotelem zazwyczaj siedzi żona i nie zdarzyło się jej narzekać na brak miejsca. Właśnie ze względu na przestrzeń w kabinie odpadli dwaj konkurenci w zakupie, czyli Astra i Focus, a Civic dał radę, choć tu wygrywa nowa Corolla.
~Tjaworski
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Nie jest to mistrz przestronności ale 4 osoby się zmieszczą. Brakuje miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu. Przy maksymalnie odsuniętym przednim fotelu bardzo mało miejsca na nogi, dodatkowo przez bak umieszczony pod przednimi fotelami nie można wsunąć stóp pod fotele.
~Krokiew
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jestem niskiego wzrostu, wiec nie narzekam na przestrzeń wokoło mnie i nie słyszałem skarg od pasażerów. Fotel kierowcy wyprofilowany, z bocznym trzymaniem siedziska, wygodny, nie meczy przy dłuższych podróżach. Opcja podgrzewanych przednich foteli- dwustopniowa.
~Rafal
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Dla małej rodziny (my mamy 175) ok ale dla większych osób masakra..... Na tyle przy 2 fotelikach mało miejsca.... Żona wchodzi na wcisk a jest chuda..... Więc tak jak w opisie czyli średnio bez rewelacji
~MW80
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Mega przestrzeń dla kierowcy i pasażerów. Wygodnie, bezstresowo. Jak do tej pory nie bylem zmuszony do zamontowania boxu na dach, jednak znajac mozliwosc mojej zony ;) sadze, ze wkrotce sie to zmieni ;)
Dziennik kosztów dla Honda Civic IX Tourer Facelifting
7,8
10,5
~Jocker07
Tourer Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Przestrzeni przed nogami i po bokach nie brakuje ale nad głową dla wysokich osób może być ciasno. Ja mam 183cm i jest tak w sam raz.
Honda Civic IX Tourer Facelifting