Lista ocen Honda Civic VI Coupe (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mxgts
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Ogólnie jest ok, jestem zadowolony z zakupu, auto jest ekonomiczne, i mimo wieku całkiem fajnie wygląda... niezbyt czesto spotykana wersja nadwozia na naszych drogach w porównaniu do innych aut... do tego auto jest raczej bezawaryjne o ile oczywiście kupimy zadbany egzemoplarz ;-) Jedynie komfortu w civicu raczej nie zaznamy ;p Teraz gdybym kupowął auto w tej cenie z pewnością brałbym pod uwagę Hondę (tyle że szukałbym koniecznie auta z...
~Dominik
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Za tą cene warto kupić. Należy jednak pamiętać że produkowany jest w Stanach i części nie są najłatwiej dostępne a cenowo nie odbiegają od innych modeli Hondy. Największy kłopot jest z częściami karoserii. Ja szukałem zderzaka zamienniki mają listwy na bokach ( model zwykłego civica) jak komuś to nie przeszkadza to ok. za stówkę można kupić ale jak chce mnieć oryginalny to robi się kłopot.
~alanp
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Tania w kupnie i eksploatacji. Nadaje sie zarowno do miasta jak i na trase, co w kontekscie ceny jest naprawde duzym atutem. Naprawy sa tu rzadkie, a przy wlasciwym traktowaniu Civic nie zawiedzie. Nawet tak wiekowe auto nie \"bierze\" oleju, co swiadczy o jakosci wykonania. Plastiki i tapicerka rowniez sa trwale.
~joker7776@wp.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Za te pieniądze może i można by było kupić np Passata B4 czy Golfa 3,4, ale po co skoro można mieć naprawdę auto dużo bardziej niezawodne i dające wielką radość z jazdy do tego wyróżniające się z tłumu wszędzie będących wozów produkcji za zachodniej granicy, z częstymi bolączkami zawieszenia.
~paweldbs@gmail.com
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Niestety jak to bywa w przypadku wersji coupe trzeba trochę więcej wydać przy zakupie samochodu, ale on odwdzięczy się kapitalnym wyglądem, zaznaczy oryginalność właściciela (ciężko spotkać civic\'a coupe), ucieszy spalaniem i zadowoli niezawodnością.
~jarek1502
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Co prawda ceny używanych civiców przewyższają i to znacznie ceny np. escortów, astr, czy nawet znienawidzonych przeze mnie golfów, ale zyskujemy niezawodność i pewność długiej jeszcze bezproblemowej eksploatacji.
~kYno
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Cena jest przystępna i nawet niska w stosunku do jakości jaką otrzymujemy w zamian, samochód mimo 14 lat jest spostrzegany przez innych jak niedawno kupiony w salonie =)
~dmi
Coupe 1.6i 125KM 92kW
Ceny zadbanych egzemplarzy nie są tanie( 10-14 tyś zł ) lecz Honda odwdzięczy się bezawaryjnością i sprawi iż pozostaniecie przy tej marce na zawsze
~Heiner
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Dobry egzemplarz będzie trochę kosztował, ale w zamian otrzymamy świetne i bezawaryjne auto, dające dużo satysfakcji z jazdy :)
~Bartek1988
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Według mnie jest to jeden z najlepszych i najbardziej niezawodnych samochodów w tej klasie cenowej biorąc pod uwagę jego wiek.
Honda Civic VI Coupe