Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.6 i 116KM 85kW 1995-2001 (33)

~soniak
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
nie zamieniam jeśli nie kupię maybaha to kupie honde
~nonentity
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
dalbym 4,5 ,biorac pod uwage i rzetelna ocene cech istotnch a nie jak "fachowcy" pewnych gazet moto dla ktorych 20 l bagaznika jest wiecej wart niz 2 s w elastycznosci hehe to w tym roczniku i tej klasie znajac inne samochody niema chyba konkurenta
~mariusz.zielinski@wp.pl
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Wcześniej posiadałem Renault Megane 1,6 110KM - i szczerze bardziej mi sie podobała kultura pracy silnika meganki - ale w Civicu tez jest nieźle - najważniejsze że jest cichy - chociaż niestety miałem po przejechaniu 232 tys awarie - wydmuchało mi uszczelke pod głowicą (Silnik)
~NOname
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Jezdze nia od 6 lat i przejechalem 150000km, wszystko ok, poza tym dosc glosny silnik , po 115KM mozna by sie spodziewac znacznie wiecej:(. Mogl byc lepszy, ale na zadnego golfa czy czegos takiego w zyciu bym sie nie zamienil.
~Piotrek
naprawde pożądny samochód
~Tygrys32
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
automat nieźle przyspiesza ale trochę szarpie przy ostrzejszym wciśnięciu pedału przyspieszenia (Skrzynia biegów)
2,3
~n86
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Dwa lata i dośc,pozbylem sie dziadostwa. Wnetrze jak to honda\'jakieś tam jest\',sinik-mozliwy,spalanie koszmar,karoseria-rdza\'normalka\',wyciszenie-brak,wyposazenie-honda-full,czyli goło i wesoło.
~kalorcia
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Rodzina sugeruje wymienić nastolatka na nowszy model, ale po co, skoro po tylu latach spisuje się wciąż znakomicie. Zaczyna jedynie rdzewieć przy tylnych błotnikach
~szymi
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
trochę słabo z tyłu podczas cofania (ocena subiektywna) (Widoczność)
3,7
~pp
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
troche slaby nawiew chlodnego powietrza c cieple bez zarzutu (Wentylacja i ogrzewanie)
Honda Civic VI Hatchback