Oceny Honda Civic VI Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW 1997-2001

Najnowsze oceny Honda Civic VI Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW 1997-2001

4,1
~REFI68
Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW
Jest to moje kolejne auto, dotąd katowałem Golfa, Astrę i Focusa w o wiele młodszych rocznikach. Ale muszę uczciwie napisać iż jak wsiadam co rano do tego auta, choć rocznikowo dość stare to mam ciągły banan na twarzy. Po prostu czuć moc i piękny odgłos silnika! Auto praktyczne, 5-drzwiowe wyglądające bardzo niepozornie, dla nie wtajemniczonych kolejny compact. Ale jak masz ochotę to auto przeistacza się w potwora gdzie przy załączonym v-tecu...
~Dreszczyk
Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW
Było to moje wymarzone auto - kupiłem i nie żałuje. Bardzo dbam i nie myślę o zmianie po mimo wieku auta a jeśli zmienię to na pewno zostanę przy HONDZIE. Polecam wszystkim. Jeśli przeraża Cię spalanie jest alternatywa z silnikiem 1,4 który ma 90KM i radzi sobie dobrze. Lub inny model z VI Gen.
~Mike
Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW
To niepozorne autko, pozwalające za rozsądne pieniądze wejść do grona aut sportowych. Wyróżniają je niskie koszty eksploatacji na tle konkurencji. Największy problem to znalezienie zadbanej jednostki. Ja kupiłem auto mechanicznie sprawne do poprawek blacharskich, inaczej się nie dało nic sensownego znaleźć. Niezły komfort dla małej rodzinki, niekoniecznie dla osób robiących długie trasy (wysokie obroty przy dużych prędkościach, nieco męczy -...
3,6
~bardamu@op.pl
Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW
Fascynujące auto, ale wykorzystanie pełnej mocy mało praktyczne. Auto dla cichociemnych, którzy nie lubią się obnosić ze swoją mocą i potencjałem. Można natomiast nie jednego zaskoczyć, zwłaszcza chłopców w podrasowanych pseudosportowych autach.
3,7
~nieznajomy
Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW
ogólnie auto dla młodych ludzi którzy chca czasem poszalec a pozatym miec ladne i bogato wyposazone autko które bedzie sie wyrózniac wygladem i dzwiekiem.gdy sie mu cisnie to kolana robia sie mieciutkie.hehe
~drozdziu
Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW
Super autko, cichociemne nie krzykliwe a szybsze niż większość "wypasionych" fur. Wrażenia z jazdy niezapomniane,auto łączy w sobie typowe cechy "kompakta" a jednocześnie kiedy potrzeba pokazuje swój potencjał. Moc jak w silnikach ok 2.5 -3 litry a spalanie jak 1.8
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW
8,8
4,1
~SASKIE
Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW
Jest to bardzo dobry ,choć nie typowy model civica. Moc jest części trochę nie typowych jeśli się chce kupić zamienik np. filtry tłumik . wycieraczki . felgi stalowe na zimę [15 ] OPONY 195/15/55. RESZTA JEST NIEZAWODNA . Trzeba czułości jak dla kobiety a odpłaca z nawiązką. Słabe światła i klakson.
~damian
Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW
nie ma w tej klasie lepszego samochodu ja mam z poj 1,6 vtec sri jest to wersja sportowa limitowana z twardszym zawieszeniem oraz krótka skrzynia ma 130 kucykoów . a golfy czy vektry sie chowaja vectra 2.0 nie miała zadnych szans z pod swiateł ,a przeciez jest to samochód rodzinny .mam ja 2 lata i jeszcze nic niewymieniałem .naprawde warto sie na honde przenies !!!!!!
~asd
Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW
Niestety jest to autko juz wiekowe, wiec patrzac na obecne modele i postep technologiczny nie moge wystawic najwyzszej oceny. Gdyby to bylo w czasach gdy byla produkowana, na pewno byloby 5.
~crs
Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW
Dla mnie może się on składać tylko z tego slinika, kierownicy i 4 kółek. Kto mi powie gdzie i kto oferuje coś choćby podobnie zajebistego do 1.8 VTI ????? (Silnik)
Honda Civic VI Hatchback