Lista ocen Honda Civic VI Liftback 1.5i 114KM 84kW 1995-2001 (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~samniewiemkto
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Jak kupowałem - powiedziałem drogo. Po miesiącu zdecydowanie zmieniłem zdanie. Ten samochód gdyby nie wiek i atrakcyjny na lata 90-te wygląd, byłby wart 2x tyle. Te samochody po 200 000 km są w lepszym stanie niż VW po 80... Jest to mój pierwszy własny samochód i sądzę że europejskiego auta przez najbliższe 10-15 lat nie kupię chyba że mnie sytuacja życiowa zmusi. Mogłem mieć Golfa 1,9 TDI ale po co przepłacać za niższą jakość. Europejskie...
~Yuri
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Za tą cene mogłem mieć civica VII ale z tych tańszych i początku produkcji wiec wolałem zadbaną VI, zapłaciłem dużo ale nieżałuje, teraz jak patrze na VI to nie spada tak szybko co świadczy o jakości tych samochodów. Ja zainwestowałem po kupnie w instalacje sekwencyjną, wymieniłem rozrząd i wymiane wszystkich płynów i sie cieszę eksploatacją hondy :)
~Hubson
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Kupiłem 10 letnie auto, jeżdżę nim kolejne 10 lat(140 tys. km). W tym czasie żadnych poważnych napraw. Najdroższy temat to kupno nowych opon (klasa premium) - całe 600 złotych :)
~felizz
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Szczególnie jak na 20 letnie auto, rewelacja.
~wujek0227
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Samochód trzyma cenę. Jednak za drogi na to co oferuje.
~kierass
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Ciężko znaleźć coś lepszego do 10 tysięcy.
Honda Civic VI Liftback