Lista ocen Honda Civic VII Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW 2001-2005 (36) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hildi@op.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
To chyba poza układem jezdnym najmocniejszy punkt całego samochodu. Przestrzeni tyle, że aż sie nie chce wierzyć, że to samochód kompaktowy (mówię o wersji 5d, która ma gigantyczny rozstaw osi jak na auto segmentu C- 2680mm). Z przodu jak we wszystkich autach tej klasy, ale z każdy jak wsiada do tyłu to się zachwyca ilością miejsca na nogi. Do tego brak środkowego tunelu, więc podłoga jest zupełnie płaska i pasażer na środkowym miejscu tylnej...
~szper
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Myślałem nad "4" ale jednak warta jest "5". To jest 3 drzwiowa wersja(nie mozna wymagać cudów). Ja mam 183cm i 100kg. Z przodu dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, z tyłu też daje radę( 4 dorosłe osoby... trasa 2000 km... nikt nie narzekał... nie mam więcej pytań). Tylna kanapa składana, wyciągamy półkę i mamy małe kombi.
~Marcin81
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Z przodu wygodnie poza zastrzeżeniem o braku podlokietnika. Dobre trzymanie boczne foteli przednich. Trasy rzędu 500km nie są męczące. Pochylenie zagłówków mogło by być regulowane zagłówki Z tyłu dużo miejsca, płaska podłoga. Trzymanie boczne z tyłu to za rączkę przy suficie :) Siedzisko i oparcie są płaskie
~brzozinio
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
mam wersje 3D, jeżdże tylko z żona wiec dla nas gitara, z tyłu sieziałem ze 2 razy i musze powiedzieć ze dramatu nie ma ( przestrzeń na nogi jak w golfie wiec da się wysiedzieć, zajmowanie miejsca jest tylko troche utrudnione, ale dla sprawnych nie ma problemu. PRzedni fotel odsówa się bardzo daleko )
~jac
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Nadwozie 3 drzwiowe sport, mam 185 cm i na przednich fotelach jest wystarczająco dużo miejsca. Z tyłu bardzo rzadko ktoś jeździ więc się nie wypowiadam. Fotele są dobrze wyprofilowane, nieźle trzymają na zakrętach. Trochę brakuje mi podłokietnika.
~zawist.m@poczta.fm
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
OKROPNIE dużo miejsca, ojciec ma toyotę avensis i mniej miejsca niż w civicu- rewelacja. Do tego bagażnik ok 350 l czyli spokojnie dwie duże torby przy złożonych siedzeniach można wozić lodówkę. Z tyły na środku można wyprostować nogi.
~ajgor60
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Nie jestem rosły ani potężnym człowiekiem i przestrzeni w okół mam pod dostatkiem.Z relacji pasażerów o wzroście 180-190cm.,którzy czasem ze mną podróżują zaskoczeniem jest ilość przestrzeni nad głową i na kolana,zwłaszcza z tyłu.
~rambo7@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
o tym nie da sie powiedzieć - więcej miejsca jest tylko w Vanach. natomiast kierowca ma zbyt blisko kolana i czesto obijam se piszczele, siedzenie max na obniżone i se obijam kolana. za wysoko sie siedzi jak dla mnie.
~Power of dream
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Ponownie, nie mam się do czego przyczepić. Jeździłem głownie jako kierowca (czasem pasażer z przodu), ale miejsca jest pod dostatkiem zarówno z przodu jak i z tyłu. Siedzi się wygodnie i można odpocząć.
~MaTii
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Wzór dla innych aut autko pojemne tesciowa do bagarznika wejdzie i jeszcze zakupy koło niej pasazerowie mają duzo miejsca na nogi i nad głową
Honda Civic VII Hatchback