Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

aelena, 16 lat temu
Silnik 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Silnik : Silnik jest fantastyczny-nie kupujcie hondy z silnikiem 83KM bo będziecie czuli niedosyt !!!
Silnik bardzo dynamiczny, wystarczy lekko depnąć na gaz a zbiera się niewiarygodnie co ma ogromną zaletę przy manewrze wyprzedzania.
Biegi bardzo precyzyjnie przechodzą z jeden w drugi-nie mogę się przyzwyczaić do 6 biegu:)))
Widoczność z przodu może dawać mylną ocenę sytuacji na drodze a to przez duży kąt nachylenia przedniej szyby. Widoczność z tyłu fatalna, boczne słupki tez ograniczają widoczność, bez czujników cofania ciężko-mówię szczerze !!!
Fantastyczna
Bardzo dobra
Bardzo dobra, po złożeniu tylnej kanapy wkładam rower i jadę w góry:))) Narty też spokojnie się zmieszczą.
powyżej 4 tys silnik słychać ale mi to nie przeszkadza, jest to naprawdę miły odgłos dla mojego ucha.
Ja mam ciężką nogę i 9 trzeba liczyć- jazda po mieście. na ten silnik to wartość do przyjęcia oczywiście możemy ją zredukować jeżdżąc spokojniej i oszczędniej, moje autko jest na dotarciu więc nie mogę go mulić do 2000 km
Polecam to autko, naprawdę ja jako kobieta jestem nim zachwycona spełnia wszystkie moje oczekiwania, bardzo bogate wyposażenie, dostałam czujniki cofania, bluetooth, wkład do bagażnika, opony zimowe na dodatkowych felgach stalowych. A cena tez bardzo przystępna jak za to wszystko:)))
to prawda, że te plastiki w środku słychać.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i-VTEC 140KM 103kW [l/100km]

8,6