Lista ocen Honda Concerto Hatchback (73) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bronsiu@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
spalanie na benzynie 7,5 l trasa/10 l miasto. Dużo podróżuję więc zainstalowałem gaz - spalanie: 8,00 l trasa/ 11 l miasto. Lubię w miarę szybką jazdę (na trasie najczęściej jadę 110-140 km/h) więc zużycie na trasie jest nieco zawyżone
~BRONX
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
w gazie nie schodze poniżej 9-10 w trasie. Jadnak i tak taniej wychodzi niż jazda na benzyne czy olej napędowy. Nie dużo wyższe ceny części sprawiają że auto nie jest drogie w utrzymaniu. Poza tym jest dosyc niezawodne
~Kuba Cerski kubacerski@poczta.fm
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
nigdy nie spaliła mi więcej niż 8.5 litra po mieście, na trasie ok 7. Trzeba uważać na stan półosi gdyż jest to słaby punkt tego auta, szybkie ruszanie ze skrzyżowania nie jest wskazane gdyż można ją ukręcić....
~karwowy@tlen.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Poglądy, ze części do japończyków są droższe to mit. Może kiedyś tak było ,ale dzisiaj juz tak nie jest. To rzadki samochód, wiec trzeba czasem poczekać kilka dni na jakąs część ale generalnie nie ma większych problemów
~Tryann
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Jeśli w mieście nie przekrocze 3000 obr potrafi zejsc do 6,5 jesli na trasie przycisne do 190 km/h to moja Handzia zabierze mi 10,5 litra na każde 100km. Bardzo duza rozpiętość - dlatego jak na razie sie trzymam do tych 3000 obr.
~Grzegorz
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Trasa (np. Poznań-Warszawa): 6,7 l / 100 km. Miasto: około 7,5-8 l. Jak na samochód oferujący tak dużo - rewelka! Przeglądy nie są tanie, ale rekompensuje je (i to z nawiązką!) ponadprzeciętna wytrzymałość i bezawaryjność auta.
~NosferX
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Nie narzekam.Jak na ten rocznik to w mieście,zimą pali ok 8 litrów na 100 km. Nie wiem jak latem i w trasie gdyż mam uszkodzony wskaźnik paliwa:D Minus to drogie orginalne części ale japończycy znają sie na swojej robocie.
~jagol@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Od 6,5l/100 km na trasie, do 7,6 l/100 km zimą. Oczywiście ostra jazda na krótkich odcinkach podbije to znacznie. w porównaniu do innych marek przeglądy nie tak drogie. Są zamienniki części.
~Mintaj
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Przy spokojnej jeździe osiągam 8-8.5 l/100km w cyklu miejskim (prędkości obrotowe 2500-3000 obrotów na minutę, prędkości liniowe 60-100km/h). Na trasie przelotowa rz
Dziennik kosztów dla Honda Concerto Hatchback
10,1
~jimi
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
jeżeli chodzi o spalanie jest bardzo niskie na 11,30 litra benzyny pokonuję 190km wynik bardzo dobry w tabaelach jst on chyba zawyzony
Honda Concerto Hatchback