Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW 2006-2010 (54) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek, edy22@poczta.onet.pl
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Generalnie jest jak na razie bardzo dobrze jesli chodzi o usterkowość. To znaczy nie odnotowałm zadnych usterk. Natomist do pasji doprowadza mnie stukanie, czy własciwie skrzypienie w drzwiach pasazera oraz skrzypiaca kierownica. Uważam że to niedopuszczalne. Na razie nie mam czasu jechac z tymi pierdołami do serwisu, ale pojadę. Nie wiem tylko czy serwis cos na to poradzi. Pewnie wychodzi to, że CRV nie jest montowana w swoim ojczystym kraju.
~Marcin
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
1) piszczące hamulce-wg serwisu spowodowane zbyt delikatną jazdą:-),pop poprawkach bez zmian jakoś w swojej Avensis staruszce nie wiem co to hamulce 2)TRAGICZNEJ jakości gumy w drzwiach, wymiana już przy 40.000 tys.!!!!! 3)NIEDORÓBKA- brak osłony dolnej silnika-skandal!!!!!, po przejażdżce błotnistą wiejską drogą zawalona błotem komora silnika 3) delikatny lakier- ale ponoć wszystkie obecne auta tak mają;
~luki
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Diabeł tkwi w szczegółach , a tu słabo, prawe drzwi trzeszczą, odsuwany dach również, plastki rysują się przy najmniejszym otarciu, tylny rząd siedzeń również wydaje jakieś dźwięki podczas jazdy, auto tysiąca dźwięków, jedyna rada radio głośniej
~Adam
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Żarówki czasem. Przy wymianie kół nie wolno oddać byle komu, bo odkręci za mocno śruby i przy odkręcaniu szpilki szlag trafi, wtedy trzeba wymieniać piastę. Śruby na koła kluczem dynamometrycznym i na smar miedziany.
~Starless
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Nic oprócz żarówek. Kierownica zamontowana trochę na bok, samochód jedzie prosto a kierownica ustawiona jakby koła były lekko skręcone. Ale można się przyzwyczaić.
~crxtprt_xl@wp.pl
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Poza alarmem zabudowanym w salonie (ponoć felerna seria), to nie mam zastrzeżeń. No może jeszcze wygląd \"chromowanych\" powierzchni po 2 latach eksploatacji budzi zastrzeżenia.
~Luki
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Coś mi puka podczas postoju na włączonym silniku i oczywiście serwis po raz pierwszy się z czymś takim spotyka. No cóż jakość srwisu czasem zostawia wiele do zyczenia
~yyy
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
- powiem szczerze, że w drodze nie stanął. nawet po wyciągenięciu z rowu i sniegu zapalił i pojechał. to nie jest zły wóz, to jest tandetny wóz.
~DerDer
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Nic. Nie wiem co można więcej napisać. To Honda i tyle. W ostatnich latach skompromitowały się już wszystkie japońskie marki poza Hondą.

Usterki Honda CR-V III

Honda CR-V III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Darion
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
łatwo rysujace się plastiki, RDS w radiu padł, hamulce piszczały, roleta szybedachu się zacinała - wszystko wymienione bez dyskusji w Serwisie
Honda CR-V III SUV