Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW 2006-2010 (57) - Ergonomia

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DerDer
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Wszyscy rozpisują się na temat schowków, a Honda CR-V ma ogromny atut w postaci płaskiej podłogi, co zwiększa przestrzeń, a dodatkowo (jak ktoś ma dzieci) ułatwia przmieszczanie się po samochodzie na zatłoczonych parkingach. A schowki? OK, wszystko się mieści jak trzeba, Mapy w bocznych schowkach, GPS w środkowym wraz z iPadem, okulary w dwufunkcyjnym schowku, który pełni także rolę lusterka do obserwacji pasażerów na tylnej kanapie. Do tego...
~crxtprt_xl@wp.pl
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Niby wszystko jest blisko, ale czegoś mi w tym wszystkim brakuje. Kierownica wielofunkcyjna jednak mi nie leży. Rozwiązanie z Forda Mondeo \'04 (jeździłem 3 dni w 2008 roku) z panelem sterowania radiem za dźwignią migacza bardziej do mnie przemawiało. Znowu mój wzrost przeszkadza - prawa noga jest uciskana pod kolanem przez załamanie w profilu przedniej konsoli pod dźwignią zmiany biegów. Doskonała jest oparcie kanapy dzielone na 3 części....
~Adam
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
W środku ok. Klapa bagażnika beznadzieja - przy mokrej drodze, po otwarciu kapie brudna woda człowiekowi na łeb... Półka dzieląca przestrzeń bagażnika - porażka. Leży się w garażu. Polecam oryginalne łapy bagażnika - idealnie zestrojone z wyglądem auta. Natomiast box trzeba kupić krótki - mam thule 190 cm i klapa bagażnika się nie otwiera do końca i przeszkadza antena). Pojemność baku - tragedia. Przy dalszych trasach ciągle trzeba...
~WWW.AUTOKLAW.PL
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Wszystko pod ręką. Wskaźniki bardzo czytelne. Przełączniki intuicyjne. Sterowanie radiem i tempomatem w kierownicy bardzo wygodne. Przy tych wszystkich superlatywach brak sterowania komputerem w kierownicy jest karygodny. Regulacja kierownicy w obu płaszczy, duży zakres regulacji foteli przednich i tylnych dopełnia bardzo pozytywnego obrazu. Trzeba jedynie uważać podczas otwierania tylnej klapy po deszczu. Woda leje się prosto za kołnierz.
~Jacek Olsztyn
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
generalnie dobrze, ale...slynna tylna klapa z ktorej leci woda na plecy, schowek na komorke tak dopasowany do Nokii ze trzeba uzywac dlugopisu by ,,odzyskac,,telefon, no i to ze Honda nie potrafi sie uporac z takim problemem jak zamocowanie gasnicy, plus kilka innych drobiazgow. Zapomnialbym o bagazniku dachowym,porazka, palaki bagaznika zbyt blisko siebie, troche sie nazbieralo tych usterek
~Frajda
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Podłokietnik kierowcy jest kiepski, bardzo przeszkadza w zmianie biegów. Duża mozliwośc regulacji fotela kierowcy. Minusem jest brak możliwości regulacji wysokości fotela pasażera, przy dużym wzroście (190) uda nie opierają się całą powierchnią o siedzisko - męczy na długim dystansie. Dzieki szklanemu dachowi wnetrze wydaje się znacznie wieksze. Duży plus za pojemny schowek w konsoli środkowej
~starless
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Nie jest to niemiecka robota, ale w 95 % jest poprawnie. Bez sensu jest przełącznik wyświetlacza zmontowany na na desce obok zegarów. Niewygodna obsługa. Klik dźwigni przy przełączaniu na światła drogowe za mało zdecydowany. Plastiki trącą taniością. Skóra i uszycie bez zarzutu. "Dopieszczenie" całości tapicerki i spasowanie to niestety nie jest niemiecka robota. A szkoda.
~Starless
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Wszystko pod ręka , dość dobra navi, przedziwny system HFT(głośnomówiący), mało intuicyjny bez instrukcji ani rusz. Fotele wygodne, z tyłu siedzi się jakby wyżej i dobrze widać drogę. Plastiki twarde i smutne, rysują się np od pasów, które zwijają się niemrawo i już jedna klamra została przytrzaśnięta w drzwiach. zestaw audio przeciętnie grający.
~gacza
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Super. Warto dodać, że podłoga z tyłu jest płaska. Najlepsze tylne fotele jakie użytkowałem do tej pory (każdy z foteli jest przesuwany i można regulować jego wychylenie). Dużo schowków. Podłokietniki przednich foteli to jakieś nieporozumienie (wąskie i za krótkie). Bagażnik pojemny + w bagażniku jest dodatkowa półka.

Usterki Honda CR-V III

Honda CR-V III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Gaweł
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Wszystko jest pod ręką. Regulacja kierownicy, i foteli w pełnych zakresach. Same fotele bardzo wygodne. Brakuje mi za, to mądrych schowków. Takich jakie ma w Civicu 2005. Jest jeden ogromny między fotelami i dwa w kokpicie oraz kilka małych i zupełnie nie funkcjonalnych w całej kabinie. Civic wypadu, tu znacznie lepiej.
Honda CR-V III SUV