Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW 2006-2010 (64) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yyy
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
przyklejenie zderzaka 1000 zł, maglownica 10 tys, sprzęgło 6 tys, sprężarka klimatyzacji 5 tys. nie chodzi mi o pieniądze, mogę zapłacić za przegląd nawet 2 tys zł ale ale - problem w tym, że po przeglądzie zawsze w aucie coś jest nie tak. np. odbieram, jadą a tu huczy w kole, zatrzymałem się - w tylnym nadkolu 2L plastikowa butelka - dosłownia 500 m od wyje, (przecież sama butelka nie ma nóg i nie wejdzie do nadkola). następnym razem naprawie...
~wojtek, edy22@poczta.onet.pl
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Uważam, że silnik jest ekonomiczny. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że mamy duzy samochód i pewnych zwiazanych z tym niedogodności, jak droższego tankowania, po prostu się nie uniknie. Ale wracając z ostatniego wypadu na Kaszuby moja Honda zuzyła średnio 6,8l. Jechałem ostroznie, ale nie byłem bynajmniej zwalidrogą. Jedno dostrzegłem, spalanie ustabilizowało się i generalnie spadło po 5000 - 5500 km.
~Irek
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Komputer oszukuje!!!I to o ponad litr. Jeżdżę normalnie szybko zmieniam biegi i w mieście spalam 8.3l/100km bez klimy, a komputer wskazuje 9.8l/100km. Jak na taki czołg to REWELACJA!Czytałem dużo o tym aucie w różnych gazetach motoryzacyjnych i tylko szwedzi w ,,Vi bilagare,, ocenili ten wóz obiektywnie.Tam chyba nie dają koncerny kasy dziennikarzom za testy.
~Adam
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
W ciągu 11 lat wymieniłem raz tarcze, klocki, wspornik klimatyzacji, cięgno hamulca ręcznego, akumulator, świece irydowe, uszczelkę tylnego zamka na klapie, raz dopompowalem gaz w klimie, żarówki xenonowe, No i co roku olej, filtry, co 2 lata olej tylnego mostu i więcej grzechów nie pamietam. Aha, Opony były jeszcze dobre, ale po 10 latach kupiłem nowe.
~crxtprt_xl@wp.pl
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Jestem baaaardzo pozytywnie zaskoczony zużyciem paliwa. Tylko podczas jazdy (?!?) w korkach (stworzył się ładny oksymoron) wg komputera wyszło ok. 12l/100km. Przeciętnie utrzymanie się poniżej 9l/100km nie jest dla mnie żadnym problemem. Fakt - jeżdżę łagodnie, ale czasami też sobie pozwolę coś wyprzedzić (nie tylko furmankę :-).
~Gaweł
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Nowy system Hondy i-VTEC spisuje się znakomicie. Biorąc pod uwagę pojemność silnika i masę samochodu jest świetnie. Trasa Z. Góra - Międzyzdroje - Z. Góra z włączoną klimą wg komputera 7,6 l/100. Bynajmniej jazda nie odbywała się "na dziadka". W mieście 10 l/100. Tradycyjnie konkurencja może pozazdrościć.
~gacza
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
CRV lubi serwisy (okresowe) i trzeba się ich trzymać. Pali adekwatnie do swojej wielkości i masy. Sporo zamienników dostępnych na rynku. Ogólnie trzeba się z tym liczyć, że nie kupujemy opla astry G, tylko mały czołg.
~DerDer
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
8-9.5l/100 w trasie i 11.5 w mieście może wydawać się dosyć dużymi wartościami... ale pamiętajmy. mamy tu 2.0 benzynowy silnik, napęd 4x4, automatyczną, pięciobiegową skrzynię, sporą masę własną i duży opór aerodynamiczny.
~Starless
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Zima - 13,5 litra/100 km lato powyżej 10 litrów, trasa ok 9,2. Przeglądy standartowe ok 700 zł. Nie zmieniamy opon na zimowe, CR-V kupiliśmy na M+S wielosezonowych, jest to bardzo wygodne i zaoszczędza wydatków.
Dziennik kosztów dla Honda CR-V III SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
10,6
11,6
~luki
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
średnia z 80 tys. to 10,7 l, przy automacie, benzynie i dużym aucie moim zdaniem jest nieźle. Przeglądy w dobrej cenie - ASO 600-700 zł, ceny oryginalnych części dość drogo - kpl tarcz przód 1200 zł, klocki przód 360 zł
Honda CR-V III SUV