Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW 2006-2010 (58) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Dobrze, ale nie doskonale - mechanicznie super, ale fatalna jakość plastików. Te na progach zdarte na maksa po trzech latach. Plastik na słupkach bocznych porysowany od klamer pasów. Imitacje aluminium w środku - żenada (schodzi farba). Tapicerka materiałowa się mechaci. Lakier - kolejna porażka. Na moim czarnym crv miliony rys (zwłaszcza pod klamkami), lakier zmatowiony.
~Jacek
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Patrząc na konkurencję to za tą cenę (123tys zł za model w full wypasionej opcji (skóra, szklany dach, tempomat z opcją przyspieszania i hamowania guzikami w kierownicy, markowym radiem z 7 głośnikami i wieeeeloma innymi bajerami) nie dostaniemy nic lepszego. Poza tym dochodza zniżki w salonie (sam mogłem dobrać dodatki za ponad 5 tys bez wiekszego targowania)
~kierowca z 30-letnm stażem
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Napiszę jeszcze raz a mianowicie:plastiki wewnątrz jak w Syrenie lub Trabancie jakość żenująca.Wykonanie nawozia jak z pod siekiery(spasowanie jego elementów).Myślę,że czas już żeby Honda wzięła się za robotę.Dowodem tego jest ilość samochodów tej marki np.w niemczech ilość śladowa.
~yyy
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Auto za 120 130 tys to raczej człowiek się spodziewa jakiegoś poziomu - nic z tych rzeczy, do ceny auta muszę doliczyć 30 tys zł na naprawy przez 8 lat. naprawy podzespołów, które powinny wytrzymać 200 300 tys jak maglownica, sprzęgło, sprężarka klimatyzacji.
~gacza
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Zapłaciłem jak za zboże. Auto zakupiłem w stanie bdb. Jeżeli "jakość" oznacza ergonomię, ilość miejsca w środku, bezpieczeństwo, to daję 5 gwiazdek. Jeżeli w to włączymy serwisy i usterki, to asekuracyjnie 4 gwiazdki.
~DerDer
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Ocena bardzo wysoka. Auto jest bardzo dobrze wykonane, bardzo obszerne, a wyglądem spokojnie staje jak równy z równym z autami klasy premium. Porównywalne BMW to koszt x2 a przestrzeń -0.5.
~goliat
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Porównujac konkurencje, to uwazam ze nie ma lepszej propozycji, niezawodnosc, fajny design, przestronny, prestizowy, zwawy jak na swoje gabaryty, wygodny an trasie,
~luki
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Sporo utrapień, jak na Hondę i nie małe pieniądze, jakość - myślę że to kwestia składania samochodu w innych krajach, miałem japońską wersję Hondy i wszystko 5+
~AD
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Za 120 tys można mieć samochód w wersji Navi który ma naprawdę wszystko co potrzebne, dobrze wykonany, komfortowy i mam nadzieje ze niezawodny (za wcześnie zęby to stwierdzić).

Usterki Honda CR-V III

Honda CR-V III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~michal
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Komuna EU kosztuje..... Możemy tylko pozazdrościć Australijczykom i Amerykańcom, którzy niedość że zarabiają więcej, to płacą znacznie mniej za zakup i utrzymanie.
Honda CR-V III SUV