Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW 2006-2010 (62) - Widoczność

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek, edy22@poczta.onet.pl
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Do przodu i na boki doskonale. Problemem jest widoczność do tyłu. Czujniki cofania są mocno wskazane, nie ma co na nich oszczedzać. Dodatkowo, przynajmniej dla mnie problemem jest lewe lusterko zewnetrzne. Oba lusterka zewnętrzne są naprawde duże. W moim poprzednim aucie lewe lusterko pokazywało "normalne" odbice, pomiejszalo lusterko prawe. W CRV oba pomniejszają. Jest to kłopotem dla mnie bo obraz jest mikroskopijny, ogólnie bardzo...
~WWW.AUTOKLAW.PL
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Jak dla mnie widoczność jest dobra choć czujniki cofania bardzo się przydają. Wielkie lusterka boczne, bardzo płynnie pracujące sprzęgło i wspomniane czujniki pozwalają zaskakująco skutecznie manewrować nawet na ciasnych parkingach. Słupki przednie nieco ograniczają widoczność lecz wystarczy o tym pamiętać i problem przestaje istnieć.
~crxtprt_xl@wp.pl
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Znośnie, ale nie cudownie. Zapewne mój wzrost (195 cm) utrudnia wiele, ale na łukach (szczególnie w lewo) i na skrzyżowaniach mam czasami problemy z widzeniem ograniczonym przez przednie słupki. Szklany dach nie poprawia widoczności, a jedynie przyczynia się do zwiększonego nagrzewania wnętrza, dlatego mam go zawsze zasunięty.
~DerDer
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Ktoś kto pojeździł SUVem nie przesiądzie się łatwo na "płaskacza". Widoczność doskonała, może nieco ograniczona słupkami "A". Poza tym pomagają czujniki z przodu i z tyłu. Szklany dach dodaje przestrzeni we wnętrzu.
~Starless
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Tutaj bez zastrzeżeń, widoczność jak w szklarni, lusterka boczne jak łopaty. Szklany dach do obserwacji gwiazd nocą. Bardzo dobre xenony, wysoko zainstalowane, świetna widoczność nocą.
~Irek
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Do przodu i na boki super.Gorzej do tyłu lusterka oszukują w odległości.Czujniki parkowania konieczne.Już w Kangoo siedziałem wysoko ale tu jeszcze lepiej obserwuje się drogę.Szklany dach-super.
~goliat
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Jak na tak wielkie auto jest doskonale, zycie ulatwiaja czujknik parkowania iduze lusterka, niesluchajcie kogos kto mowi ze slupki sa za szerokie bo nie wie o czym pisze.
~luki
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Do przodu ok. do tyłu bez czujników prakowania jest słabo, przy zakupie proponuję zainwestować, ja osobiście nie mam i się męczę, szczególnie na parkingach podziemnych
~wars_sau@yahoo.de
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Zasadniczno fajna widocznosc, troche bym zmniejszyl slupki i zlikwidowal belke nad przednia szyba, tak zeby szyba laczyla sie od razu z przeszkleniem sufitu (w Sun&Light)
~rapuzin
SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
siedzi sie wysoko ti widac wiele, tylna szyba niewielka, tak wiec trzeba sie nauczyc gdzie sie auto konczy. Jesli sie nie mialo duzego wana to warto zainwestowac w sygnalizatory
Honda CR-V III SUV