Oceny Honda CR-V III SUV 2.4 i-VTEC 170KM 125kW 2006-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Honda CR-V III SUV 2.4 i-VTEC 170KM 125kW 2006-2010

~zabka05
SUV 2.4 i-VTEC 170KM 125kW
Samochód prawie bezawaryjny. W przeciągu 4 lat od nowości padła jedynie sprężarka klimatyzacji, reszta to jazda od przeglądu do przeglądu. Niestety dość delikatna jest kierownica, która zaczęła wycierać się w granicach 60 tys km i wypełnienie siedzenie, (gąbka), które w tym samym okresie "odgniotło się do szkieletu" w miejscu naciskania uda w momencie wsiadania do samochodu. Może to nie jest typowe, ale co najmniej raz na rok pada chociaż...
~Kierowca
SUV 2.4 i-VTEC 170KM 125kW
Bardzo fajne auto bez koniecznosci wymiany rozrzadu...jest na lancuchu wiec niski koszt serwisowania....wlasciwie auto bez problemowe bez usterkowe. W swojej klasie polecam. Jezdzilem Rawka i nie wiem moze taki modeltrafilem wszystko sie trzesie stuka mialem wrazenie ze jezdze blaszanym dostawczakiem, ale to moje zdanie. Poza tym Rawka to auto dla kobiet.
~KB
SUV 2.4 i-VTEC 170KM 125kW
Świetny samochód, bezawaryjny, wygląd nie powala,ale mimo to jest elegancki (alufelgi, przyciemniane szyby, chromowane ramki szyb). W środku estetycznie, idealny montaż, nic nie trzeszczy, mimo że plastiki nie są najwyższej jakości (w końcu nie jest to samochód klasy premium). Montaż w Japonii! Jeździłem civic\'iem montowanym w UK, tam była tragedia, zupełnie inna jakość.
~nash@interia.pl
SUV 2.4 i-VTEC 170KM 125kW
Fajne auto, w moim przypadku uzytkuje je zona ktora jezdzi z dzieckiem i sprawdza sie b. dobrze. Osobiscie uwazam ze to nie jest auto dla meżczyzny sa inne, bardziej "toporne" i z silnikiem z lepsza dynamika.
~soonGF
SUV 2.4 i-VTEC 170KM 125kW
Dopiero teraz doceniłem wyrób japoński przeznaczony na amerykański rynek i chyba już nigdy nie przesiądę się z powrotem na europejską tandetę.
~tomek
SUV 2.4 i-VTEC 170KM 125kW
dobre auto wygodne w miare tylko plastki w kabinie podatne na porysowania co nie znaczy ze cos trzeszczy nic z tych rzeczy
~sly
SUV 2.4 i-VTEC 170KM 125kW
Jak narazie jest OK. Zobaczymy zimą jak ta waga bez tylnego mostu 4WD będzie spisywał się na śniegu.
~Robert
SUV 2.4 i-VTEC 170KM 125kW
bez zastrzeżeń , porównywalnie jak inne jeździłem foresterem, rav (Wyciszenie)
~Prof
SUV 2.4 i-VTEC 170KM 125kW
Zaskakująco dobry start i przyśpieszenie na pierwszych 50 metrach. Oczywiście odpowiednio wysokim kosztem zużycia paliwa. Ale daje to niesamowity komfort w jeździe miejskiej. (Silnik)
~Piotr 45 lat
SUV 2.4 i-VTEC 170KM 125kW
za wolno się zmieniają ,niepotrzebnie tak wysokie obroty (Skrzynia biegów)
Honda CR-V III SUV