Oceny Honda CR-V IV SUV 2.2 i-DTEC 150KM 110kW 2012-2014

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Honda CR-V IV SUV 2.2 i-DTEC 150KM 110kW 2012-2014

~RJ
SUV 2.2 i-DTEC 150KM 110kW
Ocena ogólna bardzo dobra. Po sześciu latach użytkowania uważam, że w Hondzie stosunek jakości do ceny nie ma sobie równych. Mechanicznie auto dopracowane. Silnik 2.2 idealnie współpracuje z 5-cio stopniowym automatem. Nigdy nie brakowało mi ani mocy, ani momentu. Skrzynia bardzo dobrze zestrojona, opóźnienie przy kick downie akceptowalne. Nigdy nie miałem też żadnego problemu z filtrem cząstek stałych - mimo, że w pewnych okresach auto było...
~m_2
SUV 2.2 i-DTEC 150KM 110kW
Jak zwykle Honda nie zawodzi. Finezji może i nie ma ale solidność to i owszem. Silnik 2.2 pracuje aż miło - prawie jak nie diesel (Volvo czy Toyota przy nim to traktory). Prawie 4 lata jeżdżenia i nic nie zawiodło.
4,1
~paweł
SUV 2.2 i-DTEC 150KM 110kW
Samochód po prostu dobry. Wada to że nie ma w nim żadnych emocji. Po prostu wygodne urządzenie do przemieszczania się. W mojej wersji sporo elementów bezpieczeństwa - jakieś radary wyczuwające przeszkody itp. ale obsługa tego nie jest zbyt intuicyjna. Wnętrze z ładną skórzaną tapicerką, ale plastiki przeciętne, design też raczej przeciętny. Ale jeżeli będzie trwały i bezawaryjny to wszystko OK.
~Pawel Gawlak
SUV 2.2 i-DTEC 150KM 110kW
Sylwetka auta jakby zmiksowany kia sportage z volvo xc60 ale ogólnie spoko to wyszło:)
3,8
~micko
SUV 2.2 i-DTEC 150KM 110kW
Są plusy i minusy, jestem umiarkowanie zadowolony, dokładniej rozpisze sie dalej
~lichten
~HCRVD