Lista ocen Honda FR-V (72) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Henryk
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Żadnych przygód. Zero stresu, że coś się rozsypie. Zrobiłem już 70 tyś km i jak na razie, nawet nie wymieniłem żadnej żarówki. Klocki tylne bez oznak użycia, tarcze z tyłu i z przodu też. Klocki z przodu wytrzymały 70 tyś km. Korozja, która wyszła pod listwą na tylnej klapie (wielkości ok. 2mm) została wykryta w 2012 roku na przęglądzie nadwozia - w ramach gwarancji zostało to naprawione. Informowano mnie, że to wada fabryczna tego samochodu....
~Grzesiek
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Honda z tym silnikiem jest bez watpienia NIEZAWODNA! Mialem rowniez z silnikiem 1.7 i 1.8(po lifcie).Pierwszy zdecydowanie za slaby (ale oszczedny) a drugi paliwozerny (w miescie) a poza miastem przy niewielkich szybkosciach 6-ty bieg udaje oszczednosci :) ale to nie jazda! Psuja sie przelaczniki opuszczania szyb -troche zbyt delikatne!
~MACIEJ
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Brak samochód przejechał niespełna 2000 km i jest to HONDA (dodatkowo produkowana w japońskich zakładach) więc mam nadzieję że tak zostanie długo. Raz podniosło mi sie ciśnienie jak odtwarzacz CD nie chciał oddać mi płyty i wyświetlał jakieś ERROR ! ale po kilkudziesięciu sekundach opamiętał się i jest wszystko ok. :)
~Pablo
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Zamieniłem BARDZO usterkowego Niemca na Japończyka i po przejechaniu 1000 km po mieście i przy komputerowym wskazaniu 9,5l/100km jestem wpełni usatysfakcjonowany. Bardzo żwawy i sympatyczny samoichodzik, choć przy moim dwu metrowym wzroście przydałoby się 4 cm na prowadnicach fotela więcej.
~Maciej
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Karoseria - tylna klapa - punkciki rdzy - małe ale kilka, to dotyczy wszystkich FRV, bo mój znajomy ma też FRV i ten sam problem. Poza tym standard na polskich drogach to coroczna wymiana końcówki drążka lub łącznika stabilizatora. Ale to raczej polskie dziury a nie wada pojazdu.
~Greedo
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
jak do tej pory nie mam zadnych problemow z autem a mam je juz poltora roku i 40tys zrobione jedynie cos mi skrzypi w prawym przednim slupku na dziurach ale podejrzewam ze to tylko u mnie tak jest bo mogl sie polozowac jakis przewod od airbagu a tak to wszystko ok
~Maniak
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Honda to Honda ale ta jest niesamowita, raz zrobilem sobie skrut przez las, ( 10 km ) jechalem w takim terenie ze do tej pory czuje ciarki na plecach. Ale wyjechalem ( duzy szacunek dla samochodu) i nic mu sie nie stalo. Doskonala jakosc zawieszenia i silnika. Bajka.
~Przemysław
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Nie licząc przepalonych 3-ch żarówek (których wymiana jest swoją drogą prosta), to miałem wyciek płynu do wspomagania z chłodniczki wspomagania oraz nieszczelny wąż klimatyzacji. Bardzo małe koszty, rzędu kilkudziesięciu złotych.
~Łukasz
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
12 lat bezusterkowej jazdy, wyłącznie wymiany eksploatacyjne. Z wad to często palące się żarówki świateł oraz nietrwałe sprężarki klimatyzacji (jeszcze się nie zasupła ale już się na to zanosi).

Usterki Honda FR-V

Honda FR-V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Robot
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Podłokietnik w drzwiach kierowcy - wytarł się bardzo szybko. Plastiki (zwłaszcz te posrebrzane mają tendencje do wycierania się). Trzeba uważać by za mocno i za długo nic nie pocierać.