Lista ocen Honda Jazz III (69) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Wymiany płynów wg. Komputera, komputer czasami wydaje się nawet zbyt gorliwy i lekko irytujący, ale za to auto odwdzięcza się bezawaryjną jazdą. Po 6 latach przy wyższych temperaturach zanikają cyfry na wyświetlaczu radia naprawa lub wymiana nieopłacalna, ponieważ jest to wada występująca po jakimś czasie w każdym z nich, wymiana prawej końcówki koszt z robocizną 60 zł. To wszystko.
~kayerts
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Po myciu samochodu na myjni piszczy zamek bagażnika, mimo smarowania, zgłaszania w ASO od 7 lat już tak jest, pora się przyzwyczaić. Natomiast nie mogę się przyzwyczaić do rysowania plastików - był czas, że używałem miotełki do kurzu i tak się rysowało, obłęd.
~Grzegorz J.
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Gdyby wszystkie pojazdy tak się sprawowały mechanicy nie mieli by co robić. Ważny szczegół przy hondzie to kraj jej pochodzenia moja pierwsza Honda wyprodukowana była w Japonii aktualna z kolei w Anglii. Uczulam na produkcję z Chin różne słyszałem o niej opinie.
~Markus
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Piszczące hamulce (tak jak w poprzednim modelu), Wyraźne natężenie hałasu tylko przy 105km/h z powodu opon Michelin. Zacina się hamulec ręczny gdy jest dłużej zaciągnięty np12h (tak jak w poprzednim modelu). Rdza - tu na razie pokrywa bagażnika (lepiej niż w poprzednim modelu!!).
~phungus
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Po roku w miarę intensywnej eksploatacji czasami nie działa sygnalizacja braku zapiętych pasów u pasażera - ASO rozkłada ręce. Poza tym wyciera się tapicerka w miejscu gdzie trzymam (zimny) łokieć ;-) Poza tym jest niedokładny komputer.
~jacek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
zauważyłem że na komputerze zostało do przejechania na paliwie ok 80 km, a nawet mi się rezerwa nie włączyła. Gdy komputer wyświetlał 5 km to ja jeszcze przejechałem prawie 50 km trochę ryzykowałem. Zadzwoniłem do serwisu \"mam przyjechać i poprawią mi to\"
~floyd0222
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Jest ok ale to tylko 2 lata jazdy dla porównania w poprzedniej wersji żona jeździłą 8 lat i przy 198 000 km amortyzatory były fabryczne w obecnej z 2012 r. padły przy biebiegu 167 000 km :) ale poza tym jest dobrze jak to Honda :)
~floyd0222
~Krzysztof Grajek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Prócz wymiany żarówek i komponentów zużywalnych nie musiałem wymieniać absolutnie nic. Jeden mankament - akumulator często siada nie w momencie największych mrozów a w momencie tuż po nich, gdy przychodzi odwilż.
Dziennik kosztów dla Honda Jazz III
6,6
~sz.k.
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Honda się nie psuje!!! w opinii serwisu jazz tylko przyjeżdża na wymianę oleju i przeglądy. popsuł się tylko nieoryginalny wyświetlacz czujnika parkowania (domontowany dodatkowo przez diler, u którego kupiłem samochód)