Lista ocen Honda Jazz III (111)

~PiT
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Super autko za rozsądne pieniądze, kosztowało mnie niecałe 70tyś (troszkę poszalałem z dodatkowym wyposażeniem, ale nie żałuję ani jednej złotówki)
~procjarek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Zawieszenie twarde - na polskich, dziurawych drogach trzeba się przyzwyczaić. Na drogach dobrych (Europa na zachód i południe od Polski) tak jak być powinno. (Układ jezdny)
~dr inż.
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony. Samochód typowo miejski, 90KM pozwala bardzo sprawnie ruszać spod świateł, na trasę...lepiej mieć inny samochód z silnikiem o większej pojemność;)
~bogdan
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
myślę że cena nie jest najniższa ale dostajemy auto dobrze wykonane, mało palące, z bardzo pomysłowym wnętrzem, bezpieczne no i ładne
~Maximus
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Mam auto od 3 lat, wszystko dziala perfekcyjnie. Sprawuje sie w miescie jak zarowno na dluzsze trasy. Ocxywiscie jest to auto miejskie wiec zwolennicy szybkosci nie beda zadowoleni. Mnie zaskoczyla bezawaryjnosc. Goraco polecam szczegolnie jesli chcemy sie cieszyc jezdzac autem a nie ciagle cos naprawiajac.
~Leon
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
mysle ze jest to samochód idealny jestem fanem tej marki auto zaskakuje mnie po dzis dzien jestem wlascicielem zaledwie od 6 miesięcy ale juz przejechalem nia 23tys km i spisuje sie swietnie na trasach jak i po mniescie i to wyposazenie jestem w tym modelu poprostu zakochany
3,8
~Arky
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Trzeba go wkręcać na obroty, żeby się rozpędził-typowy Japończyk. (Silnik)
~prof. L.K.
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Bardzo dobra jednostka - cicha, dynamiczna i oszczędna. Po przejechaniu około trzech km. silnik osiąga właściwą temp. pracy. (Silnik)
~Karlo
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Auto rewelacyjne, zwrotne, silnik 1.2 jest oszczędny i lubi wysokie obroty, na trasie brakuje mu elastyczności, więc często trzeba redukować bieg. Wart więc rozważyć zakup wersji 1.4. W mojej ocenie Jazz jest bezkonkurencyjny w swojej klasie. Duży bagażnik, obszerne wnętrze i wyśmienite wyposażenie. Przy uwzględnieniu bogatego wyposażenie, cena nie jest wygórowana.
~Damazy
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Autko bardzo przestronne i praktyczne, użytkowane na codzień przez żonę ktora twierdzi że nie zamieniła by na inne auto. Skrzynia automatyczna, której najbardziej się obawiałem rewelacyjna bezobsługowa. W trakcie eksploatacji wymieniony jedynie olej, filtry, raz płyn hamulcowy. Jedyny minus to powłoka lakiernicza.