Lista ocen Hyundai Atos I 1.0 i 56KM 41kW 1997-2001 (98) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Dla ludzi bardziej puszystych może być troszkę ciasno, ale dla bardzo wysokich starczy nad głową miejsca żeby założyć kapelusz ;) Naprawdę to bardzo wysoki samochód.
~Jacky
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Przy moim wzroście 188cm siedzi mi się wygodnie i nie odczuwam zmęczenia podczas wielogodzinnej jazdy,mala przestrzeń z tylu na nogi dla pasażerów. Samochód typowo dla rodziny 2+2.
~Michał
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jak na auto o takich gabarytach zewnętrznych doskonale. Pięć osób wchodzi bez nadmiernego ścisku. Po złożeniu tylnych siedzeń niewiarygodnie pojemny. Wiozłem nim wanne kiedyś!!!
~atosik
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
z tyłu nie ma miejsca dla osoby normalnego wzrostu, gdy z przodu ktoś usiądzie z wys. 180 cm. Tylko dla dzieci tylna kanapa. Przod to nieustanne obijanie kolanami o deskę rozdzielczą
~rafalB
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Piecioro drzwi a jak sie zlozy fotele to... "sam niewiem co sie w nim jeszcze zmiesci". Wszystko nim woze np. pralke, zywarke, Materac 140x200 i wszystkie drzwi zamkniete..
~t_omaszw@onet.poczta.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
wysokość - a nie jestem karłem - bez zarzutu, przy przesuniętym do końca fotelu kierowcy pasażer z tyłu ma mało miejsca na nogi, ale to i tak nieźle w tej klasie
~Gryphoon
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jak na takie małe auto - bardzo dobrze, nawet z tyłu. Tylna kanapa jest wyżej niż siedzenia z przodu. Mam 188 cm wzrostu i prowadzi się wygodnie.
~qrecky
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Z przodu dobrze z tyłu dla dzieci wystarczająco ale dla doroslych nie za bardzo max. 5 pasażerów to przegięcie chyba że się jest strasznie wąskim.
~blade94@vp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
z przodu jak na gabaryty auta super z tyłu do tyłu dla dwojga dzieci wystarczajaco duzo przestrzeni nad głową bagaznik dla 4 osobowej rodziny wystarczajacy
Dziennik kosztów dla Hyundai Atos I 1.0 i 56KM 41kW
~JA
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Z przodu jeszcze jest dobrze. Auto z racji wielkości dostosowane jest do 4 osób. Piąta osoba na tyle daje efekt sardynek.