Lista ocen Hyundai Coupe II (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Perez85
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
tutaj H.C. bije na głowę większość marek !! za w miarę niską cenę dostajemy autko o sportowym zacięciu z bardzo dobrze wykonanym wnętrzem i z dobrych jakościowo materiałów do tego niezawodne, i nieprzeciętne !! myślę że kto nie posmakuje tego to nie do końca zrozumie moje wypowiedzi :) serdecznie polecam to autko !!
~kiti
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Ocena na 6 z plusem! Sportowe autko za niska cene;)ścigacz który wkurza inne autka na światłach:)bo zawsze jest pierwszy a reszte zostawia w TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Temu go tak gonia:) mozna GWIZDAC na innych a silnik jego tak własnie robi heheheheh;)BMK-i 3, Golfy, inne tuningi nie maja szans!
~mmax88
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Auto jest bardzo tanie w zakupie, to jego duży plus. Wygląd jest sprawą gustu, ale nie można powiedzieć, by było to auto nudne. Niestety mój egzemplarz był dość awaryjny - zaniedbany przez poprzedniego właściciela.
~CormaC
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
Zapłaciłem za używany (7-letni) 22 tys. złotych, a da się kupić taki za mniej. Jak za auto o takim wyglądzie i możliwościach nie jest to wygórowana kwota. Pewnie za kilka lat przesiądę się do nowszej wersji Coupe.
~Therione
Coupe 2.0 i 16V 138KM 101kW
Auto ma fajnie spasowane elementy karoserii, zawieszenie często wymaga reakcji na polskie drogi, ale rynek części jest duży i nie są drogie. Klient dostaje to, za co płaci bez dwóch zdań.
~Donatan
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
za dość niską cenę można kupić samochód w skórze co dodaję na uroku skórzana podsufitka cudowna jednak niektóre plastiki lubią pękać
~LethalPwnager
Coupe 2.0 i 16V 143KM 105kW
Wspanialy kompromis miedzy przyzwoitą ceną i dobrymi osiągami. Auto godne polecenia, a stosunek jakość/cena z pewnością na najwyższym poziomie!
~szoszo
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
za te cene nie kupicie lepszego coupe zresztą w wszystkich motoryzacyjnych programach jak i gazetach go bardzo chwalą kto czyta to wie o czym mówie
~Magda
Coupe 1.6 16V 114KM 84kW
AUTKO TANIE W ZAKUPIE/MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU AUTA Z MAŁYM PRZEBIEGIEM/ CENY CZĘŚCI OK /W DUŻYM MIEŚCIE CZĘSCI DOSTĘPNE OD RĘKI
Dziennik kosztów dla Hyundai Coupe II
8,1
11,4
~Lukash
Coupe 1.6 i 16V 105KM 77kW
Za ta cene auto z tego rocznika i takim wygladzie - tylko te swiatła z przodu kwestia gustu ja musałem sie dlugo przyzwyczajac