Lista ocen Hyundai Elantra III Hatchback (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ping-Pong
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Auto było chyba projektowane z myślą o USA. Jest miękko, buja. Ponieważ nie jest to wyścigówka, tylko auto zalatujące emerytem - dla mnie plus. Dobrze łyka dziury, progi póki nie pędzimy za mocno. Nie zrobi się tym efektownych wiraży jak Civic VI gen. ale nie wylecimy z drogi przy szybszej jeździe.
~lukiiii87
Hatchback 1.6 107KM 79kW
SAMOCHÓD PROWADZI SIĘ REWELACYJNIE, JAK TYLKO GO KUPIŁEM (JESZCZE ZA CZASÓW TANIEJ BENZYNY) TO NIE CHCIAŁO MI SIĘ Z NIEGO WYCHODZIĆ. DUŻY KOMFORT PODRÓŻOWANIA - ZWIEDZIŁEM NIM CAŁĄ EUROPĘ I NAPRAWDE JESTEM PEŁEN PODZIWU, ŻE AUTO ZADOWALA SIE JEDYNIE WYMIANĄ CZĘŚCI I PŁYNÓW EKSPLOATACYJNYCH.
~Mietek
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Zawieszenie z pewnością nie nadaje się do super sportowej jazdy , ale jest to udany kompromis zapewniający niezły komfort na naszych drogach i dobre trzymanie przy szybkiej jeżdzie.Jak wygląda jego trwałość obecnie po przejechaniu 10 tkm panuje cisza.
~pterodaktyl
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Auto jest wrażliwe na podmuchy wiatru, trzeba się mocno kontrolować wtedy. Przy większych prędkościach i w zakrętach dobrze się trzyma drogi. Dość słaby skręt, ale to duże auto.
~Daro
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Wszystko działa bez zarzutu, choć trzeba uważać na wchodzenie w kręty zbyt dużą prędością
~endrju
Hatchback 1.6 107KM 79kW
w sam raz jak na nasze drogi, elementy wytrzymałe 50kkm i raz wymiana gumek z jednej srony
~Przemo
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Zaskakuje wybieraniem nierówności- układ zestrojony dość sztywno
~mixer
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Pewny, stabilny, bez niespodzianek na zakrętach i w innych trudnych sytuacjach.
~Mariusz
Hatchback 2.0 141KM 104kW
Stosunkowo twarde zawieszenie, reszta ok.
~Mariusz
Hatchback 2.0 141KM 104kW
Stosunkowo twarde zawieszenie, reszta ok.
Hyundai Elantra III Hatchback