Lista ocen Hyundai Elantra VI (47)

~Kasjan
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
W sumie OK. Przed zakupem myślałem, że jestem na tyle spokojnym kierowcom żeby ten silnik mi wystarczył. Okazało się że nieco brakuje i posiłkuje się tankowaniem 98 oktanowej benzyny - wtedy jest bardzo dobra dynamika.
~Dfg
Sedan Facelifting 1.6 MPI Gamma 128KM 94kW
Uzytkuje dopiero 6 miesięcy i nie wiele mogę powiedzieć narazie spisuje się mechanicznie bez zarzutu
~jacek_capala
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Auto mam przez 3 lata od nowości. Jedynie serwis olejowy co 15 tys, i po 110000 tys. wymiana klocków z przodu. Bardzo tania ekploatacja. Po przbiegu 60000 tys. założona instalacja lpg staga, dzieki czemu auto jeszcze tańsze w ekploatacji. Oczywiście przegląd co 10 tys. lpg., co 15 tys. serwis olejowy filtry. Z Hyundaia jestem bardzo zadowolony gdyz jest jak do tej pory autem bezawaryjnym. Warto było wydać 60700 zl. i cieszyć sie rzadkimi...
~Łukasz G.
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Auto kupiłem w styczniu 2017 roku. Od tego czasu zdarza mi się nadal stać na balkonie i patrząc na moją lśniącą Elantrę mówić sobie: ale ty masz klasę Łukasz. A tak zupełnie poważnie, jest to najładniejsze auto do kupienia w tej cenie i klasie. I dlatego je kupiłem. Było po prostu zajebiście ładne. Cała reszta to po prostu dodatek do wygodnej, komfortowej jazdy. Traktuję moją elantrę jako typowy dupowóz. Przemieszczam się 100 na godzinę do...
~JokerT2
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Super samochód bardzo wygodny i ma silnik wolnossący którego nie słychać podczas spokojnej jazdy.
~MM
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Ekonomiczne wygodne auto. Oszczędny silnik , na trasie przy prędkości 120 km spalanie poniżej około 6 l /100. Dużo miejsca z przodu i z tyłu. Twardy lakier , zwarta bryła- nic nie trzeszczy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony po roku używania.
~Andrzej
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Bard,o dobrze zestopniowana sprzęgło przy ruszaniu szarpie czasami jak zimny (Skrzynia biegów)
~Darek M
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Jak dla mnie monent obrotowy mógłby być nieco wyższy.
~Rob.
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Nie zawiodła, jak do tej pory, nigdy. Wygodna i bez udziwnień. Tylko przeglądy.
~Patryk
Sedan 1.6 MPI 128KM 94kW
Samochod kupiony w Polsce. I wl. Bardzo wygodne fotele, trasa 400 km, 5-6h wysiadasz bez zmeczenie, niskie spalanie 4.5-5.2 trasa, srednio 6.3-6.5l/100, 50.000 km i tylko jedna drobna usterka ktorej naprwa nic nie kosztowala. / blad systemu monitofrowania powietrza/ po dopompowaniu kol wszystko wrocila do normy, polecam wszystkim !!!