Ocena kierowcy - Hyundai Getz

Moksia, 17 lat temu
Silnik 1.3 MPI 82KM 60kW
Rok produkcji 2005
Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Za małe niedociągnięcia i przeciętny serwis ocena dobra
czasami mam wrażenie, że traci moc - ale generalnie OK
OK. z wyjątkiem jednej drobnostki - przy jeździe w zatłoczonym mieście - ciężko się zdecydować, czy 1 czy 2 - i tak i tak źle - Nobla temu, który bez zmęczenia przejedzie całe miasto w godzinach szczytu - mogli by poprawić zakres 2 biegu i ustawić go na tryb mocno-korkowo miejski
OK - pięknie się trzyma drogi, nawet przy za dużych prędkościach na zakrętach - uwaga to oczywiście opony, które warto wymienić - na zimowych nie koreańskich jeździł super - po zmianie na letnie poczułam jak bym miała łyse oponki i juz na pierwszym zakręcie poślizg - teraz jest OK - ale w perspektywie czasu należy sie liczyć z ich zmianą
genaralnie dobra - duże szyby ułatwiaja zadanie. Mały minus za boczne, grube belki - ale można się przyzwyczaić - trzeba uważać aby nie strącić z drogi pieszego.
OK - zero problemów z dostępnością opcji auta - łatwy w obsłudze
dojść dobrze - trochę głośno przy wyższych ustawieniach
fajny, przestronny samochód - w dużo wiekszych autkach czuję się jak w klatce - dzięki pochylonej, wyciągniętej do przodu szybie ma się poczucie, że auto jest wieksze, niż rzeczywiscie jest - duży komfort jazdy!
bez rewelacji - mam nadzieję, że w nowym modelu to poprawili - przy wyższych obrotach - można wyłączyć radio:(
bez rewelacji - porównywalnie w całej klasie - mogli by sie trochę postarać aby spalał mniej - konieczna opcja z LPG - mam nadzieję, że gaz nie będzie drożał.
oczywiscie zawsze mówi sie że samochód mógłby być tańszy - ale ogólnie jest powiedzmy wart swojej ceny w porównaniu do konkurentów.
nie dawajcie Polaką wstawić czego kolwiek ekstra do autek - centralny zamek czeka na poprawę - w drzwiach lata linka - radio też musieli raz jeszcze poprawiać - przez zły montaż się zepsuło i należało je naprawić co trawało ok 1 miesiąca - koszmar - oczywiście brak tymczasowego zamiennika. Kompetencje serwisu bardzo niskie i do tego auto z serwisu wyjeżdza brudne - w tych czasach powinni je myć - miałam wymienianą szybę przednią, niestety pękła podczas tras w zimie - niesforny kamyczek - i co nie umyli auta, wsadzili szybę w brudne auto i auto wyjechało z serwisu brudne - granda!!! No i na nieszczęście lakier bardzo słabiutki - mam czarne autko, myte tylko ręcznie i jest już porysowane jak po myciu na myjni automatycznej - do tego cos ma masce odskoczyło - niebawem przegląd więc ciekawe czy zaliczą to dogwarancji - hmm, po przeglądzie wpiszę kolejną ocenę!
na szczęście tu spisuje się jak na razie doskonale - tylko małę drobiazgi - mam nadzieję, że moja "perła" dalej będzie trzymała fason.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 MPI 82KM 60kW [l/100km]

7,7