Lista ocen Hyundai i20 I Hatchback 5d (38) - Ergonomia

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kam-mil
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Fotele twarde - kręgosłup się cieszy. Pozycja za kierownicą wysoka i wyprostowana, u pasażerów też. Przydałby się kieszenie w tylnych drzwiach. Sterowanie wycieraczkami fatalne i nielogiczne - dotyczy to zwłaszcza tylnej wycieraczki. Reszta ok i na swoim miejscu. Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach w standardzie, fotel regulowany na wysokość dopiero od średnio-drogiej wersji wyposażenia. Seryjne radio CD MP3 tak bardzo pod ręką,...
~kurde@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Zewnątrz jest, moim zdaniem, piękny. Do 100 - 110 km/h nie telepie nim za bardzo. Im szybciej tym gorzej. Wewnątrz jest bez zarzutów. Intuicyjnie zaprojektowany, ładnie, bez zbędnych dodatków. Wszystko pod ręką. Plastiki, jeśli są tanie, to na takie nie wyglądają. Generalnie nie trzeszczą. Głównie to tzw. miękki plastik więc nawet w dotyku jest przyjemny. POLECAM.
~Kresowiak
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Wnętrze jest estetyczne i dobrze rozpalnowane. Wewnątrz wszystko jest pod ręką. Całkiem dobrze wykończone, chociaz w kilku miejscach znajdują się trochę gorsze plastiki, które mogą się wytrzec. (obudowa radia) Jednak w porównaniu z toyota yaris albo skoda fabią ma się wrażenie, że to samochód z wyższego segmentu.
~Baltazar 2
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Bardzo wygodne siedzenia choć krutkie mam 190 cm. Ale bardzo wygodne dla kręgosłupa miałem do tej pory golfa stare audi peugota poloneza i hyundai jest najwygodniejszy co mnie również dziwi.. z Łodzi do Władysławowa autostradą w nocy 4 godziny bez zatrzymania ...
~Sławek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Wszystko pod ręką fajne podstawki na kubki, w tym jeden z nich może służyć jako \"mobilna popielniczka\", ale to na szczęście nie dla mnie tylko dla palących. Troche niewygodny \"rozruch\" samochodu, synchronizacja kluczyk+stacyjka, ale można się przyzwyczaić.
~thymus1
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Wszystko pod ręką, tam gdzie być powinno. Czytelne wskaźniki, intuicyjna obsługa. Bez ekstrawagancji ale dla wielu w tym i dla mnie może być to zaleta. Świetnie wyprofilowane siedzenia kierowcy i pasażera - 600 km i żadnego utyskiwania na ból pleców itp...
~Mik
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Wszystko tam gdzie trzeba, jeżli miałbym się czepiać fotel kierowcy mógłby się niżej opuszczać( jest regulacja wysokości), a kierownica blizej "przyciągać"(regulacja w dwóch płaszczyznach).
~adesso@wp.pl
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Raczej ok, mały minus za zagłówki za bardzo pochylone do przodu (bez mozliwości regulacji). Podczas jazdy nie można oprzeć się całkiem w fotelu tylko trzeba mieć lekko pochyloną głowę do przodu
~wiktor_wpr
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Wszystko na swoim miejscu poza przyciskiem obsługującym komputer pokładowy. Znajduje się na środku kokpitu i jego obsługa wymusza oderwanie wzroku od kierownicy.

Usterki Hyundai i20 I

Hyundai i20 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Romek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Niby wszystko na swoim miejscu...ale za płytkie miejsce na napój,wąskie kieszenie w dzwiach i ta śmieszna popielniczka oraz manualna regulacja lusterek.
Hyundai i20 I Hatchback 5d