Lista ocen Hyundai i20 I Hatchback 5d (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~i20
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Brak sensownej konkurencji w tym przedziale. Szczególnie jeśli się weźmie pod uwagę ceny. Na pewno nie jest to demon szybkości, ale przy obecnym zatłoczeniu na drogach wszyscy i tak jadą z prędkością Kamaza na przedzie. Myślę, że auto mocno nie doceniane, ale ostatnio pojawia się coraz więcej egzemplarzy, a z LPG to w ogóle miodzio.
~wiktor_wpr
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
W swoim czasie była to jedna z lepszych ofert cenowych. Razem z niską ceną dostaliśmy dość dobrą jakość. Środek po kilku latach eksplaotacji w zasdzie nie nosi śladów użycia. Wada lakieru i drobne niedociągniecia jakościowe (np stukanie w kokpicie i słabej jakości ukłąd kierowniczy) nie pozwalają dać najwyższej oceny.
~alex
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Kupiony w styczniu, produkcja z poprzedniego roku - stąd dobra cena. Bogate wyposażenie (chociaż klimatyzacja tylko manualna), nic się nie psuje - stąd b. dobra ocena. Pewnie można przyczepić się do twardych plastików, ale na nich się zazwyczaj nie siedzi; ważne, że nie trzeszczą.
~skraburski@gmail.com
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
jedyne mankamenty jakie wylapalem to nie obrobione krawedzie niektorych plastikow, ale nic na wierzchu w niektorych miejsach male niedokladnosci w spasowaniu jednak za 42000 auto z 6 poduchami, esp, radiem, elektryka i klima to moim zdaniem bomba cenowa
~Baltazar 2
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Ogólnie tego się spodziewałem za takie pieniądze. Ogólnie auta są teraz tańsze niż 20 lat temu... Klimatyzacja abs centralny zamek elektryczne szyby 6 poduszek ... kiedyś to było zarezerwowane dla klasy wyższej a teraz za 4000 w pakiecie takie bajery mamy .
~Kudłaty
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Stosunek jakość / cena? Oceniam przeciętnie. Producent mógł się bardziej postarać i skuteczniej ukryć oszczędności jakie poczyniono przy produkcji i20. Generalnie szkoda, bo mógł to być bardzo ciekawy miejski samochód.
~Rarek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Kupiłem ten samochód na dojady do pracy 60 km dziennie i bardzo mi się podoba. Wybrałem najtańszą wersję czerwony classic ale auto ma wszytsko co potrzeba (oprócz zamka centralnego który nają mi jeszcze założyć). Wygląda też spoko.
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 CVVT 126KM 93kW
Hyundai to jak stara Toyota - po prostu auto niezawodne. nie ma rewelacji - ale się nie psuje - a części do Hyundaia w przeciwieństwie do toyoty są Tanie i dostępne od ręki. ale mogli by go wyciszyć lepiej.
~adesso@wp.pl
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Za nieco ponad 40 tys mamy samochód z klimą, elektryką, radiem cd+mp3, sześcioma poduszkami, lakierem metalic,gwarancją na 3 lata bez limitu km i sporym jak na tej klasy auto bagażnikiem

Usterki Hyundai i20 I

Hyundai i20 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kam-mil
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Plastiki na boczkach drzwi i progach mogłyby być trochę lepsze, kierownica trochę przyjemniejsza w dotyku. Ale w tej cenie to najlepszy samochód jaki oglądałem.
Hyundai i20 I Hatchback 5d