Lista ocen Hyundai i20 I Hatchback 5d (35) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kurde@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Silnik, tak jak pisałem trochę głośny szczególnie już przy 100 km/h. (im szybciej tym głośniej - na postoju parę razy złapałem się na tym że myślałem że zgasł, co było nie prawdą - taki cichy:):) ). Co do dźwięków z zewnątrz - od 90-100 km/h słychać świszczenie przy drzwiach. Nie wiem czy mam zepsute uczelki czy jak, ale delikatnie słychać. Jeśli wieje na dworze to słychać jak wiatr tłucze sie po karoserii juz od 80-90km/h.
~Kresowiak
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Do 80-90 jest cicho, na postoju wręcz trzeba się wsłuchiwac czy silnik pracuje aby nie przekręcić jeszcze raz stacyjki. Jednak powyżej 90-100 jest głośno, duży uciązliwy szum i można powiedziec, ze tu się projektanci hyundaia nie popisali. Naprawde słabo. Daję ocenę dobrą tylko z powodu wyciszenia do prędkosci 80 km i na postoju.
~skraburski@gmail.com
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
auto jest dobrze wyciszone jezeli chodzi o dzwieki od silnika i aerodynamike, niestety bardzo mocno slychac dzwieki od kol, na gladkim asfalcie jest cichutko, ale jak tylko wjedzie sie na bardziej szorstki to od razu mocno go slychac, byc moze to kwestia opon (dostalem hankooki) no ale okaze sie jak zaloze zimowki
~Kam-mil
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Nie jest źle. Ale słychać pracę zawieszenia, wnętrze coś szepce, poskrzypuje, trzeszczy. Boczki drzwi są ohydne, plastikowe boczki w przestrzeni bagażowej również, u mnie porysowane były już po miesiącu. Ale to widać już w salonie i nikt nie powinien być zaskoczony.
~Chaos&Masakra
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Samochód wyje przy normalnych prędkościach - 90km/h - szum wiatru, ponad 3000 obr/min - wyje silnik, jedziesz po porowatym asfalcie - hałas. Czasami na wybojach trzeszczy. Ale to nie jest limuzyna, więc daję trójkę.
~Kudłaty
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Oceniam jako przeciętne. Zawieszenie przenosi wszystko z kół do kabiny samochodu. Ogólnie głośno. Powyżej 120 km/h dochodzi do tego jeszcze wycie silnika. Nie wspomnę o trzeszczących i stukających we wnętrzu plastikach.
~Laska 480
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Silnik słychać dopiero na wysokich obrotach, na wolnych trzeba sprawdzić czy samochód nie zgasł. W ogóle go nie słychać. Opór powietrza przy większych prędkościach prawie nie zauważalny
~thymus1
Hatchback 5d 1.4 CVVT 100KM 74kW
Jak dla mnie bardzo ciche autko. Powyżej 120 km/h słuchać już silny szum powietrza- ale znowu biorąc pod uwagę segment pojazdu...to udzielamy rozgrzeszenia z czystym sumieniem.
~i20
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Bez uwag. Zdarza się, że po zatrzymaniu trzeba spojrzeć na obrotomierz, żeby przypadkiem nie wysiąść z włączonego samochodu.
~Mik
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Tutaj trochę gorzej, powyżej 100km/h zaczyna głosno szumiec ale to może tylko promocyjne nienajlepsze opony zimowe.
Hyundai i20 I Hatchback 5d