Lista ocen Hyundai i30 I CW 1.6 CRDi 115KM 85kW 2008-2010 (29) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Poważny mankament tych aut to pojawiająca się rdza. Szczególnie tylna klapa bagażnika, jak i tylne słupki drzwi. Na to trzeba uważać. Mnie tez to spotkało, naprawa GW w ASO - malowanie tylnej klapy. To samo KIA. Wada fabryczna, na szczęścia 12 lat perforacji pozwala patrzeć optymistycznie w przyszłość.
~Archi
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Poważnych usterek brak. Czytająć opinie o fordach, scodach itd., na prewdę złedo słowa póki co nie mogę powiedzieć. Czy kupiłbym ponownie? Zależy na co bym stawiał, jeżeli na bezproblemową jazdę i funkcjonalność, to zdecydowanie tak.
~pijaw
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Zadziwiająco dobrze radzi sobie zarówno latem jak i zimą. Wyjeżdżanie z zasp, pokonywanie muld, wyprzedzanie, czy stanie godzinami w korku - nie robią na nim jak na razie wrażenia.
~grzeka
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
korozja korozja i jeszcze raz korozja na tylnej klapie. Naprawy w ramach gwarancji ale niestety tylko malowanie. Odmowa wymiany na nową.
~Grzegorz
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
50 tys. i pierwsza awaria, dodatkowo wyłączenie z gwarancji. Za wymianę mmusiałem zapłacić .... auto na gwarancji!!!!!
~Yary
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Wpisałem tylko \'4\', mimo że nie miałem żadnej usterki. ALe to można będzie ocenić tak przy minimum 120000.
~nelu
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Dla mnie poważniejsze usterki to już wspomniane wymiany przekładni i podkładki pod kolumne kierownicy
~Leon_Wlkp
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Nic się nie zepsuło jeszcze nia miałem takiego auta, które nigdy nie miało awarii.
~Leon_Wlkp
~marek
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
tylna klapa gnije, wymiana wahaczy tylnych - to pewnie nasze drogi :-)
Hyundai i30 I CW