Lista ocen Hyundai Lantra II (52) - Widoczność

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arek.sam@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Trochę słaba jak na pierwszy rzut oka. Jeżdżę autem tydzień więc może to kwestia przyzwyczajenia. Trochę moim zdaniem za wysoko się siedzi w tym aucie. Muszę się schylać by zobaczyć zmianę swiateł (oczywiście jak stoje nich doś blisko).
~silas
Kombi 1.6 114KM 84kW
Auto nisko zawieszone, siedzisz nisko. Podczas jazdy na wprost widzisz wszystko elegancko. Zaś manewrowanie ułatwiają dodatkowe boczne szyby tylne. Auto jest dosyć długie, często trzeba kombinować, aby się zmieścić.
~cacekLantra
Kombi 1.6 114KM 84kW
Widać wszystko jak na dłoni w wersji Kombii.Lusterka naprawde duże.Przez tylnią szybę wszystko ładnie widać,nisko osadzona więc nie ma problemu z dostrzeżeniem co znajduje się za pojazdem.
~Marcin77
Sedan 1.6 114KM 84kW
Niedoceniany konkurent passatów i audi, przestronny w środku i wposażony w szystko co najważniejsze klima ,elektryczne szyby, abs , 2 poduszki powietrzne, elektryczne lusterka.
~LUK721
Kombi 1.6 114KM 84kW
Sporo szyb dookoła, przednie słupki nie wadzą. Może fantazyjny profil dachu w kombi odbiera możliwość instalacji szyberdachu, ale to raczej na widoczność nie wpływa...
~MaS
Sedan 1.6 114KM 84kW
widoczność dobra we wszystkie strony, jedynie trzeba wyczuć przód podczas parkowania, bo linia przedniej maski mocno schodzi w dół i nie widać gdzie się kończy :-)
~LUK721
Kombi 2.0 139KM 102kW
Spore powierzchnie okien. Z tyłu, jak w każdym kombi warto dodać czujnik parkowania, ale... przy mojej wadzie wzroku jeszcze w nic nie stuknąłem.
~MARIUSZ
Kombi 1.6 114KM 84kW
DUŻA SZYBA JEDNAK MAŁO ODPORNA NA ZARYSOWANIA (BYNAJMNIEJ ORYGINALNA), TYLNA LEKKO PRZYMAŁAWA - W WERSJI KOMBI - BOCZNE OK - SŁUPSKI ODPWOEDNIEJ GRUBOŚCI
~tonik17
Sedan 1.6 114KM 84kW
Moze byc, z przody wszystko ladnie widac, z tylem tez raczej nie ma problemu - jedynie brakuje mi tylniej wycieraczki do odkurzania deszczu :D
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra II
8,8
~Joshi
Kombi 1.6 114KM 84kW
Jak to w kombi widać wszystko z każdej strony. Jest to moje pierwsze kombi i obawiałem się parkowania tyłem, a tu proszę, bez problemu ;)