Lista ocen Hyundai Lantra II (16)

~arek.sam@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Zaskoczony jestem elastycznością silnika. Dzieki temu bardzo przyjemnie się jeździ:) (Silnik)
~conrado
Kombi 1.8 128KM 94kW
jeśli ktoś poszukuje auta wygodnego w miare ładnego mówie o wersji combi bo takową posiadam, które ma nie zawodzić użytkownika polecam ten model Lantra wzbudza zainteresowanie na drodze no bo przeciez łatwo go nie spaotkacoeie na naszych drochach pełnych VW i Skody ;)
~Jazon
Sedan 1.8 128KM 94kW
Ogulnie samochód oceniam pozytywnie bo jeszcze mnie nie zawiódł i mam nadzeję że podczas jakiegoś dalszego wyjazdu nie zawiedzie. Pojazd był garażowany i jak narazie nie widać na nim znacznych oznak korozji ale to pewnie do czasu.
~Pracowity
Kombi 1.8 128KM 94kW
Jest to moje pierwsze auto na własność. Jeździłem poza tym wieloma autami z różnych roczników np. Opel, Audi, Toyota, VW, Fiat, Ford itd. wiec mam spore porównanie. Auto nigdy mnie nie zawiodło na trasie. Dowiozło mnie na niejedną imprezę, niejednokrotnie było miejscem noclegu... Niejednokrotnie pracowało w ciężkich warunkach do odcięcia obrotomierza :) Paliwa jak na swoją moc bierze optymalnie. Ceny za części są tanie lub mieszczą się w...
3,3
~ZŁY
Sedan 1.8 128KM 94kW
jedynka bardzo krótka, potem już bardzo dobrze i ma kopyto, któremu niewiele dorównuję (Silnik)
~t0mas18@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Imposible żeby ten samochod za te pieniądze był taki dobry
~barracuda@kki.net.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Myślę że jest to zajebisty samochodzik, troche sportowy, troche rodziny a nawet limuzynowy.3 in 1 to motto Hyundaia, silniki naprawde mają moc i można z niej korzystać...., szkoda tylko że jest to samochód mało spotykany i nie wiele jest oferowanych akcesorii tuningowych do tego modelu.....
~x7x
Kombi 1.8 128KM 94kW
Bardzo dobry silnik-mocny, elastyczny bardzo oszczędny ( uwaga należy stosować paliwo o liczbie oktanowej minimum 98, inaczej zużycie wzrasta -udowodnione ) Bardzo dobre zawieszenie jak na tą klasę aut. Obszerne wnętrze. To trzy największe zalety tego kombi
~andrzej: nowaccy@satfilm.net.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Jest to mój drugi hyundai (poprzednio accent 1,5) i napewno nie ostatni. Trochę mam pretensji do dystrybutora aut w Polsce, zachowuje się jak za czasów PRL-u, brak troski o klienta-użytkownika.Interesują się tylko sprzedażą nowych aut, a co z org. akcesoriami do już kupionych aut zaskoczyły mnie oferty w sklepach Chorwacji,czy Grecji. U nas oferta org. akcesoriów praktycznie nie istnieje.

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~koli
Sedan 1.8 128KM 94kW
mam pewnw zastrzezenia do 1 i wstecznego czasem zawodza po za tymbardzo płynna w czasie jazy (Skrzynia biegów)