Lista ocen Hyundai Matrix 1.6 103KM 76kW 2001-2010 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek (Pomorze)
Minivan 1.6 103KM 76kW
Niestety szyby łatwo i szybko parują. Oczywiście po włączeniu klimatyzacji problem znika, ale też nie o to chodzi, żeby była ona cały czas włączona. To mój pierwszy samochód z klimatyzacją, nie jeździłem nim jeszcze latem (mam go od miesiąca) ale mam nadzieję, że dopiero wtedy docenię jej zalety i funkcjonalność.
~Alek
Minivan 1.6 103KM 76kW
Nawiewy są dobrze przemyślane ale nie jest to szczyt możliwości. Z drugiej strony ciężko wymagać np oddzielnych nawiewów również dla pasażerów siedzących z tyłu ale po tak miłych niespodziankach w innych kategoriach moje wymagania wobec nawiewów również wzrosły
~Krzysztof
Minivan 1.6 103KM 76kW
Jest dobrze - szybko się nagrzewa, nieźle chłodzi. Często parują szyby, ale od tego jest klima. Zastanawiam się nad przyciemnieniem szyb tylnych, bo okna mają dużą powierzchnię
~Jarek (Pomorze) part. II
Minivan 1.6 103KM 76kW
Bardzo dobrze, choc rzeczywiscie w deszczowe dni i zima musze sie wspomagac klmatyzacja, zeby usunac mgielke z przedniej i bocznych szyb.
~Grizzly7
Minivan 1.6 103KM 76kW
Automatyczne włączanie się klimatyzacji przy ustawieniu nawiewu powietrza na szybę trochę mnie denerwuje. Poza tym OK.
~Jacek
Minivan 1.6 103KM 76kW
Chłodzi w upalne dni a grzeje w zimne i czasami szybko skręcam bo nie mogę wytrzymać.
~jakub
Minivan 1.6 103KM 76kW
to chyba jedna z niewielu zalet tego pojazdu. klima i wentylacja dzialaja prawidlowo.
~andma
Minivan 1.6 103KM 76kW
średnio, klima daje rady, ale nie jest to klimatronic
~Martyna
Minivan 1.6 103KM 76kW
grzeje bardzo szybko chłodzi również
Dziennik kosztów dla Hyundai Matrix 1.6 103KM 76kW
9,2
~marek
Minivan 1.6 103KM 76kW
auto jest ciepłe szybko się nagrzewa klima też daje radę