Ocena kierowcy - Hyundai Matrix

Michał z Wrocławia, 16 lat temu
Silnik 1.5 CRDi 82KM 60kW
Rok produkcji 2005
Hyundai Matrix 1.5 CRDi 82KM 60kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Inne : Silnik ,niezawodne zawieszenie ,niskie zużycie paliwa ,staranne wykonanie ,ilość schowków.
Daję ocenę dobrą ponieważ wszystko może być lepsze szczególnie w samochodach średniej klasy nie umiejszając jego walorom.Dla mnie osobiście auto fantastyczne:ekonomiczne, szybkie, pakowne, wygodne i niezawodne z zaskakująco wieloma dobrymi rozwiązaniami np.ilość schowków,funkcjonalność.To mój pierwszy Koreańczyk.Kupił bym go jesze raz,ale że mi się polepsza to będę celował w Santa Fe.Podsumowując to muszę powiedzieć że bardzo lubię tego wesołego nerwusa i jazda nim dostarcza mi wiele emocjonującej radości.
Zaskakująco zrywny i szybki.Szczegulnie efektownie przyspiesza na 5 biegu dostarczając mi wielu emocji -również właścicielom wyprzedzanych w dobrym stylu VW i to od 60km/h do180 km/h.
Trzeba się nauczyć wstecznego.
Stabilny nie pływa,pozytywnie twardy.
Czasem przeszkadzają słupki-jak w każdym aucie,bardzo dobre lusterka wsteczne.
Wszystko na miejscu.
Bezproblemowa,skuteczna.
Moje parametry:190 cm wzrostu i 120 kg.Siedząc na tylnej kanapie-przesuwanej o 20 cm też mi dobrze.
Do 110 dobrze powyżej głośno
Trasa [170/h] /miasto [Wrocław] 50/50 6,5 l/100 km.Ceny przeglądów w normie,jakość i fachowość dobra -Wrocław
W polskich salonach znacznie droższe niż na zachodzie .Przy takim wyposarzeniu może być.
Kompletnie nic, oby tak dalej.Opony fabryczne głośne,twarde i śliskie na mokrej drodze.Wymieniłem na inne.
NIC.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 CRDi 82KM 60kW [l/100km]