Hyundai Terracan - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Hyundai Terracan
Mniej

Oceny Hyundai Terracan

Podobnie jak w segmencie Duże SUVy (4,19)

autodna

dodano 10.06.2016 przez

Do wysoce pozytywnej oceny złożyły się następujące plusy: DOSKONAŁY stosunek ceny do jakości. To chyba powinno wystarczyć ale dodam: W 2015 roku za auto z rocznika 2004 zapłaciłem 24.000zł był on jednym z najdroższych w tej klasie ale stan techniczny i wizualny nie budził żadnych zastrzeżeń. Kupiłem tańszego Hyundaia Terracan bo wcześniej sprzedałem 2005 rok Discovery za 42t.zł. zostało mi 18.000zł. Dziś nie widzę żadnej różnicy. Jest nawet lepiej - DUŻO NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI. Marka Hyundai wysoce nie doceniana w Polsce. Dla kogo ten samochód: PRZYCZEPĘ 3Tony ciągnie jak po szynach, tym bardziej Automat daję radę. Lekki Ofrołd też jest nim możliwy, ma reduktor, posiada ramę, oczywiście mosty może słabsze niż w Nissanie Patrolu ale za to mocy pod dostatkiem. Komfort podróży porównywalny do Discovery. Ja robię trasę po 1500km bez zmęczenia. Auto nadaje się na WYPRAWÓWKĘ lub duże auto wakacyjne. U mnie w domu to trzeci samochód. Zrobiłem nim 25.000km przez rok i nigdy mnie nie zawiódł. Po roku jestem nadal zachwycony. Nie odnotowałem żadnych awarii i nadal chcę go mieć i nie myślę o sprzedaży. POLECAM zwłaszcza tym którzy mają odwagę aby jeździć marką mniej popularną. POLECAM tym którzy potrzebują DUŻEGO WYGODNEGO i DOBRZE WYPOSAŻONEGO 4x4. NIE polecam fanom VW bejcy czy innych gwiazd MB. Niech nadal przepłacają. Niech nadal utrzymują Mechaników. Niech im się wydaje że są lepsi bo mają droższą markę. A właścicieli Hyundaia Terracana Pozdrawiam bo widzę ich zawsze z szerokim uśmiechem:)

dodano 12.11.2012 przez

Ogromne auto (przynajmniej w środku bo z zewnątrz 4.7m - tyle co kombi klasy średniej :D ) Można kupić za rozsądne pieniądze. Porządny napęd dzięki któremu auto poradzi sobie praktycznie w każdym terenie, auto posiada RAMĘ jak prawdziwa terenówka. Wysoko zawieszony, do tego balonowe oponki i możemy zapomnieć o takich rzeczach jak krawężnik czy dziurawe polskie drogi. Silnik pracuje nie uciążliwe a pomruk turbiny zawsze wprawia mnie w dobry humor. Siedzi się wysoko. I na stacji nie dostaje się zawału. W trasie zawieszenie sprawuje się rewelacyjnie dając duży komfort i super stabilność. Kia Sorento to przy tym padlin, zresztą poczytajcie opinie o silnikach 2.5 a sami dojdziecie do wniosku. Jak mało przejedźcie się i jednym i drugim i sami dojdziecie pewnie do podobnych wniosków. Dla mnie super auto do tego bezawaryjne. Z nim zima nie istnieje :D

dodano 14.08.2014 przez

Użytkowałem Terracana przez blisko 2 lata. Kupiłem go od prywatnej osoby, która wiem, że o pojazd dbała i wymieniała wszystko na czas. Niestety, wpakowałem się na minę. Terracan ma zalety ale jest koszmarnie drogi w naprawach! W rok pochłonął z mojego konta ponad 15tys zł, a to nie był jeszcze koniec... Nie jest to samochód do miasta bo za duży, w trasie za wolny, w terenie...cóż, są lepsze od niego. Tak więc dla kogo jest to auto? Chyba po prostu dla przeciętnego Polaka chcącego poczuć jak to jest, gdy patrzy się na wszystkich na drodze z góry. Prawda jest taka, że lepiej dołożyć 10-15tys i kupić np. Patrola i cieszyć się jazdą zamiast non stop grzebać przy Terrcu. Szkoda nerwów, czasu i kasy.

dodano 04.02.2016 przez

Tym, którzy tak tu labidują na to auto...polecam rower. A tak na poważnie. Ludzie jak kupujecie auto to sprawdzacie jego stan wogóle ? Ja kupiłem auto do wygłupiania się nad Wisłą i po lesie. Nie jeżdże nim do kościoła czy wyrywać laski. Autko dostaje po ***** ile wlezie i ... przez trzy lata poza łożyskami kół przednich, które wymieniam tak gdzieś raz na rok - nic się nie psuje. Byłem nad morzem i w górach parę razy - spalanie w trasie można do 9 litrów zejść (z babą i dzieckiem na pokładzie). Samochód jest rewelacyjny !

dodano 06.02.2010 przez

samochod jest swietny za male pieniadze posiadam go od 2 lat i przejechalem nim 200 tys km 2 lub 3 razy w tygodniu jestem nim w niemczech z laweta a ten pan ktory pisal ze na mazurach sie nim zakopal tam gdzie wiesniaki przejechali maluchami to tylko zwykla zazdrosc chyba masz syrenke lochu bo na taki samochod nie bedzie cie stac do konca zycia jedynie na plakat zebys sobie powiesil przeslij swoj numer konta to wysle ci 30 dychy na plakat moze jak sobie powiesisz na scianie to poczujesz sie jak bys mial taki samochod debilu

dodano 23.07.2010 przez

Długo zastanawiałem się nad tym autem, często zmieniam samochody i miałem też kilka terenówek i suwów za każdym razem chodził mi po głowie terracan ale wcześniej jego cena mi nie odpowiadała (nie kupuję salonowych) teraz w końcu się na niego zdecydowałem i musze powiedzieć że to jest to czego szukałem przede wszystkim nie ma wad, które by go dyskwalifikowały podobnie jak grand vitara xl 7 tyle że terracan jest cichszy i dynamiczniejszy.

dodano 07.07.2011 przez

Samochód spełnia moje oczekiwania, za takie małe pieniądze mam duży samochód, za pajero lub toyote land cruser z tego roku musiałbym zapłacić 2 albo 3 razy więcej.Co ciekawe w niczym samochód nie ustępuje tym markom. Ale wybór pozostawiam Wam. No i jeszcze ceny części, dużo tańsze niż do znanych marek a i mniejsza komplikacja techniczna samochodu.

dodano 06.05.2015 przez

Moja opinia będzie brutalna ale co mi tam! Trzeba być niezłym masochistą aby pchać się w ten model. Kosztuje grosze, to fakt i to jego jedyna zaleta choć taki stan rzeczy powinien dać też do myślenia, z jakiegoś powodu na wartości traci! Koszty eksploatacji są wysokie, trzeba liczyć się z częstymi wydatkami i to w tysiącach złotych.

dodano 23.07.2007 przez

oceniałem juz to auto i bylem nim zniesmaczony ze wzgledu na zuzycie paliwa (jak sie przesiadasz z diesla, który pali srednio 6 litrów do takiego o zuzyciu 12 litrów/100km to różnica boli) jednak jesli juz sie to zaakceptuje (prawie 3 litry muszą palić) to mozna zaczac cieszyc sie autem

dodano 06.08.2008 przez

Idealne auto dla amatorów aktywnych weekendów, doskonale nadaje się do ciągnięcia przyczep z końmi, jachtami , świetny w kopnym śniegu i na piachu. Nie jest to może auto dla extremalnych wyczynów terenowych ale dla przeciętnego użytkownika idealny.