Hyundai Terracan - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Hyundai Terracan

1% lepiej niż w segmencie Duże SUVy (4,18)

dodano 12.11.2012 przez

Ogromne auto (przynajmniej w środku bo z zewnątrz 4.7m - tyle co kombi klasy średniej :D ) Można kupić za rozsądne pieniądze. Porządny napęd dzięki któremu auto poradzi sobie praktycznie w każdym terenie, auto posiada RAMĘ jak prawdziwa terenówka. Wysoko zawieszony, do tego balonowe oponki i możemy zapomnieć o takich rzeczach jak krawężnik czy dziurawe polskie drogi. Silnik pracuje nie uciążliwe a pomruk turbiny zawsze wprawia mnie w dobry humor. Siedzi się wysoko. I na stacji nie dostaje się zawału. W trasie zawieszenie sprawuje się rewelacyjnie dając duży komfort i super stabilność. Kia Sorento to przy tym padlin, zresztą poczytajcie opinie o silnikach 2.5 a sami dojdziecie do wniosku. Jak mało przejedźcie się i jednym i drugim i sami dojdziecie pewnie do podobnych wniosków. Dla mnie super auto do tego bezawaryjne. Z nim zima nie istnieje :D

dodano 14.08.2014 przez

Użytkowałem Terracana przez blisko 2 lata. Kupiłem go od prywatnej osoby, która wiem, że o pojazd dbała i wymieniała wszystko na czas. Niestety, wpakowałem się na minę. Terracan ma zalety ale jest koszmarnie drogi w naprawach! W rok pochłonął z mojego konta ponad 15tys zł, a to nie był jeszcze koniec... Nie jest to samochód do miasta bo za duży, w trasie za wolny, w terenie...cóż, są lepsze od niego. Tak więc dla kogo jest to auto? Chyba po prostu dla przeciętnego Polaka chcącego poczuć jak to jest, gdy patrzy się na wszystkich na drodze z góry. Prawda jest taka, że lepiej dołożyć 10-15tys i kupić np. Patrola i cieszyć się jazdą zamiast non stop grzebać przy Terrcu. Szkoda nerwów, czasu i kasy.

dodano 06.02.2010 przez

samochod jest swietny za male pieniadze posiadam go od 2 lat i przejechalem nim 200 tys km 2 lub 3 razy w tygodniu jestem nim w niemczech z laweta a ten pan ktory pisal ze na mazurach sie nim zakopal tam gdzie wiesniaki przejechali maluchami to tylko zwykla zazdrosc chyba masz syrenke lochu bo na taki samochod nie bedzie cie stac do konca zycia jedynie na plakat zebys sobie powiesil przeslij swoj numer konta to wysle ci 30 dychy na plakat moze jak sobie powiesisz na scianie to poczujesz sie jak bys mial taki samochod debilu

dodano 23.07.2010 przez

Długo zastanawiałem się nad tym autem, często zmieniam samochody i miałem też kilka terenówek i suwów za każdym razem chodził mi po głowie terracan ale wcześniej jego cena mi nie odpowiadała (nie kupuję salonowych) teraz w końcu się na niego zdecydowałem i musze powiedzieć że to jest to czego szukałem przede wszystkim nie ma wad, które by go dyskwalifikowały podobnie jak grand vitara xl 7 tyle że terracan jest cichszy i dynamiczniejszy.

dodano 07.07.2011 przez

Samochód spełnia moje oczekiwania, za takie małe pieniądze mam duży samochód, za pajero lub toyote land cruser z tego roku musiałbym zapłacić 2 albo 3 razy więcej.Co ciekawe w niczym samochód nie ustępuje tym markom. Ale wybór pozostawiam Wam. No i jeszcze ceny części, dużo tańsze niż do znanych marek a i mniejsza komplikacja techniczna samochodu.

dodano 23.07.2007 przez

oceniałem juz to auto i bylem nim zniesmaczony ze wzgledu na zuzycie paliwa (jak sie przesiadasz z diesla, który pali srednio 6 litrów do takiego o zuzyciu 12 litrów/100km to różnica boli) jednak jesli juz sie to zaakceptuje (prawie 3 litry muszą palić) to mozna zaczac cieszyc sie autem

dodano 06.08.2008 przez

Idealne auto dla amatorów aktywnych weekendów, doskonale nadaje się do ciągnięcia przyczep z końmi, jachtami , świetny w kopnym śniegu i na piachu. Nie jest to może auto dla extremalnych wyczynów terenowych ale dla przeciętnego użytkownika idealny.

dodano 28.09.2009 przez

Auto duże i przestronne. Pojemnośc bagażnika po złżeniu foteli - 2000L !!!. Bardzo wygodne dla kierowcy i pasażerów. Poza tym juz z wymierajacej tategorii SUW-ów z prawdziwa rama, reduktorem i sztywnym mostem z LSD - czyli naprawde terenowy.

dodano 13.01.2015 przez

To auto to studnia bez dna! Radzę 10x się zastanowić nad zakupem bo koszty napraw są horrendalne, wiele części trzeba sprowadzać na zamówienie. Niestety ten model lata świetności ma za sobą i awarie pojawiają się często.

dodano 06.02.2015 przez

auto naprawde dobre ceny w ASO normalne komplet przewodów hamulcowych 600 zł dorabianie 500 zł więc niema oczym mówić oleje do mostów 90zł wiec nieprzesadzajmy jak ktoś pisze że drogo to niech roverem pomyka