Lista ocen Hyundai Tucson I SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW 2004-2008 (41) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grubby123
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Z przodu i na boki super widoczność, jak dla mnie wąskie słupki boczne, bardzo duże lusterka boczne( składane)....widok w nich powala, lecz widoczność do tyłu kiepska, słabo widać przez tylna szybę, którą mam dość mocno przyciemnioną, przydałby się system parkowania z tyłu, a może po prostu jeszcze nie wyczułem Tucsona.
~Artur
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Dobrze jak na SUV-a. Trochę słabo do tyłu, szerokie słupki tylne. Duże, fajne lusterka. Słabo rozwiązane reflektory - pojedynczy reflektor z żarówką H4 do świateł długich i krótkich = słabe światło. Xenonów brak w ofercie.
~szymon18051983
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
jestem królem szosy jeśli chodzi o widoczność; jak teraz wsiadam do jakiegoś kompakciku czy średniaka to szlag mnie trafia... a lusterka-jak telewizory-widzę mordę psa w oknie z tyłu i 2 pasy na drodze :)
~tussiiiii
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
widzę wszystko dookoła to ważne i dzięki pozycji za kierownicą jest zajebiście. Tym samochodem można by jeździć doskonale gdyby nie ludzie pałętający się pod kołami na ulicach w swoich niskich bolidach
~njacek@gmail.com
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Widoczność jest znakomita. Lepsza niż w niejednym dzisiejszym kompakcie. Jak do tego jeszcze dołoży się kamerę cofania, to parkowanie staje się czystą przyjemnością. Do tego dochodzą spore boczne lusterka.
~Bogusław Najnigier
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Bardzo dobra widoczność we wszystkie strony. Duże sterowane elektrycznie lusterka wsteczne, duże pole widzenia. Trzeba pamiętać o gabarytach w czasie parkowania.
~Lukasz95
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Dzięki wysokiej pozycji za kierownicą manewrowanie w mieście nie przysparza problemów . Lusterka są duże co zapewnia doskonałą widoczność do tyłu.
~pezetwpr@tlen.pl
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
początkowo kłopotliwa do tyłu, ale można przywyknąć – po 2 tygodniach już nie przeszkadzała, świetny czujnik cofania (lepszy niż w nissanie)
~igreg
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Super. Duże lusterka. Można złożyć zagłówki tylne równo z siedzeniem. Łatwo wyczuć wielkość samochodu. Dokupcie sobie kamerę cofania - polecam.
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson I SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
10,1
12,1
~dan@mess13.com
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
pozycja kierowcy jest wysoko wec widac duzo. duze lusterka boczne daja duze pole widzenia na boki w tyl. okno tylne jest troche male wiec tu jest tak sobie.
Hyundai Tucson I SUV