Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 1.6 GDI 132KM 97kW 2015-2018 (51) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~k6ainolop
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Jak to w samochodach koreańskich gumowata. Ponadto występuje problem piszczącego/charczącego sprzęgła. To samo miałem w KIA venga. Przy zrywniejszym ruszaniu podczas puszczania sprzęgła wydobywa się dziwny dźwięk. Serwis na gwarancji powiedział że ten typ tak ma. Tylko tyle że z czasem dźwięk ten jest coraz częstszy i głośniejszy
~Radoslaw P
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Bardzo delikatnie, krotko i precyzyjnie- napewno kazda kobieta z zadowoleniem bedzie dostosowywala 6 biegowa przekladnie do potrzeb ruchu. Bez szarpania, bez nerwow bez przypadkowo wrzuconych biegow. Wszystko to czego intuicyjnie oczekujemy od drazka zmiany biegow.
~Ibrahim
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Wszystko gładko i precyzyjnie wchodzi. Idealnie. Nie ma szukania biegów. Moim zdaniem skrzynia jest bardzo podobna do skrzyni w hondzie civic (2014 r.). Znacznie lepsza od skrzyni w kia sportage poprzedniej generacji.
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Dosyć precyzyjna, ale potrafi czasami lekko haczyc podczas zmiany biegu z luzu na 1 i z 1 na 2. Biegi są dosyć krótkie i dlatego czesto przelaczam np. z 2 na 4 lub z 3 na 5 bieg itd.
~Rudy
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Jest O.K. Najlepsza jaką miałem w manualu. Dlaczego tylko dobry? Jak jest zimny olej, nieco utrudnione wbijanie wstecznego, nie wiem czy to nie wina tego "suwaka" zamiast pierścienia na dźwigni.
~k6ainolop
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Jak w poprzedniej ocenie. Mimo że sprzęgło dociski itd. były wielokrotnie naprawiane w dalszym ciągu skrzynia popiskuje przy ruszaniu (dźwięk jakby sprzęgła) trudno powiedzieć.
~Jacek buko
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Niestety po 60 tys. musiałem wymienić docisk sprzęgła, ale to może moja wina. Mechanik mówił jednak że hundaye mają taką słabość.
Hyundai Tucson III SUV