Lista ocen Infiniti (199)

~Infiniti Fan
Infiniti Q50 I
Sedan 2.0t (Euro 6) 211KM 155kW
W relacji cena/jakość/komfort/wizerunek nic lepszego się nie znajdzie.
~Janusz
Infiniti QX70
Crossover 3.0 V6 238KM 175kW
INFINITY DOBRZE SIĘ PROWADZĄ.. ALE ZA DŁUGO MARKA ZWLEKA ZE ZMIANĄ SWYCH MODELI. ZAMIAST GONIĆ KONKURENCJĘ. MODEL FX ZMIENIŁ SIĘ TYLKO W NAZWIE I POD WZGLĘDEM LIFTU ponad 5 lat bez zmian. GORZEJ PRZYSPIESZA od STANDARDOWEJ X5 3.0D o 3 SEK. A BIEGI PRZEŁĄCZA JAK PRZEDSZKOLNE DZIECKO: WOLNO, CO NA TEN WÓZ POWINIEN UCINAĆ NIEMCOM NOSA... NIE WYGLĄDEM A OSIĄGAMI!.
~maniek
Infiniti FX II
Crossover 5.0 V8 390KM 287kW
Niewiarygodnie pracuje ,ten dzwiek podczas wyprzedzania ,dynamika jest tak potezna ze daje potezny dreszczyk emocjii:) (Silnik)
~Mateusz
Infiniti EX
Coupe Crossover 3.7 V6 320KM 235kW
Raczej nie dotyczy tego auta. pomimo 5 miejsc to jest raczej auto dla dwojga. (Ergonomia)
~Krzysztof K.
Infiniti Q50 I
Sedan 2.0t (Euro 6) 211KM 155kW
Jedna gwiazdka mniej za brak aktualizacji softu, map, brak Android Auto, mirroringu... Ogólnie zmarnowany potencjał systemu multimedialnego. Ale ogółem jestem bardzo zadowolony. ALC jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. To tak naprawdę jedyny i główny element, który wyróżnia to auto, oraz przez który nie zamienilbym się na inne rozwiązanie m
~Sławomir
Infiniti Q30
Crossover 2.2D 170KM 125kW
Bliźniak technologiczny mercedesa GLA który wyróżnia się na drodze i jest tańszy. Serwis i części do ogarnięcia bez problemu
~Pawel
Infiniti Q50 II
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Odpowiedni do auta , fajnie się zbiera. W trasie potrafi mało spalić (Silnik)
~Zibcio
Infiniti FX I
Terenowy 3.5 i V6 24V AWD 283KM 208kW
Miałem Nissana Murano , Mercedesa ML, ale żaden z tych samochodów nie jest w stanie dorównać Infiniti FX 35. Silnik i jego dźwięk powalają, przyspieszenie skrzynia biegów nic dodać nic ująć jedyny minus jaki miałbym do tego autka to hamulce. Tutaj Japończycy się nie popisali, może tragedii nie ma ale de... nie urywa. Następny samochód to FX 35 II wersji. Co do spalania paliwa cóż jak to mówi moja żona ile wleje tyle spali. Nie można tankować...
~JB
Infiniti Q70
Sedan 3.5 V6 364KM 268kW
Auto na pierwszy rzut oka przypomina mazde 6. Więc nie rzuca się w oczy, w porównaniu z innymi modelami tej marki. Jazda i przyspieszenie rewelacyjne. Przy prędkościach powyżej 160 km/h uciążliwy hałas. Tylni napęd wymaga uważnego prowadzenia, zwłaszcza na nierównościach. Auto nietuzinkowe i mające swój niezbyt ostentacyjny charakter. Polecam jeśli priorytetem jest frajda z jazdy. Spalanie dzięki hybrydzie nie jest zatrważające.
~JB
Infiniti Q70