Lista ocen Infiniti (199)

~InRight
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Dla mnie najlepszy samochód w tej klasie. Bijący na głowę konkurencję z Niemiec choć ma trochę z nimi wspólnego za sprawą silnika :). Szkoda, że nie spotkał się z cieplejszym przyjęciem. Jednak ciężko zachęcić nas do spróbowania czegoś nowego. Świetny silnik, prowadzenie i dużo miejsca zarówno dla kierowcy i pasażerów. Samochód pomimo dość małego silnika pozwala poszaleć przy wyłączonej kontroli trakcji. Skrzynia biegów perfekcyjna. Dwa...
~MAGELLAN
Infiniti FX I
Terenowy 3.5 i V6 24V RWD 283KM 208kW
INFINITI G35 TO AUTO NAPRAWDę UDANE, PIęKNE I SZYBKIE, SZKODA żE NIE KOSZTUJE TROCHę MNIEJ
3,5
~Olek
Infiniti Q50 I
Sedan 2.2d 170KM 125kW
Wyróżniający się samochód na drodze. Trochę więcej oczekiwałem po marce premium.
~G
Infiniti G G37
Sedan Facelifting 3.7 V6 320KM 235kW
Samochód w zasadzie bez wad. Mocny silnik, świetna skrzynia automatyczna, jakość wykończenia na niezłym poziomie. Wszystko czytelne i przyjemne w obsłudze. Duży komfort w długich trasach. Możliwość wyprzedzania w zasadzie w każdym momencie bez względu na prędkość z jaką aktualnie się poruszamy. Spalanie jak na taki silnik i tę moc normalne. W mieście Warszawa 13-14 litrów przy normalnej jeździe to standard. W trasie: autostrada 140 km/h...
~Wojtekw
Sedan 3.5 S Hybrid 364KM 268kW
Mega dynamika, aksmamitność, piękne brzmienie V6-ki. (Silnik)
~simisi
Infiniti G G37
Sedan Facelifting 3.7 V6 320KM 235kW
Duża frajda z jazdy. Przyspieszanie przy każdej prędkości to czysta przyjemność.
~chris u
Infiniti FX I
Terenowy 4.5 i V8 32V AWD 319KM 235kW
auto idealne,mam go od noego 107tys km i nadal jest wspanialy,bardzo polecam wszystkim
~HighT
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Komentarz po pół roku użytkowania. Oceniam 4/5 choć w żadnym razie nie żałuję zakupu. Ten samochód daje niesamowitą frajdę z jazdy, jest nietuzinkowy i świetnie wykonany. Niestety, jeśli chodzi o multimedia został trochę w tyle. Na minus również niestety wyciszenie powyżej 130 km/h, dość mały bagażnik i spalanie.
~Klaudi
Infiniti QX
QX56 5.6 315KM 232kW
Bardzo dobra kultura pracy, cichy, szybki, bezawaryjny przy przestrzeganiu regularnych wymian oleju, sprawdzaniu płynu chłodzącego itp. (Silnik)
4,1
~Michał
Infiniti Q50 I
Sedan 2.2d 170KM 125kW
Silnik bardzo dobrze pracuje. Jedyna wada to głośność na niskich obrotach. (Silnik)