Lista ocen Jeep Cherokee II 4.0 i 178KM 131kW 1984-2001 (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dawidowski Cozaczłek
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
z przodu wystarczająco mam 190cm,ale wyżsi mogą dotykać sufitu, skrzynia zajmuje dużo miejsca , wąskie tunele na nogi,z tyłu ok jest znacznie przyjemniej niż np w renault thalia, z zewnątzrz wydaje się więkrzy, troche wąskie tylne drzwi utrudniają wsiadanie i wysiadanie ale u mnie grubasów nie ma więc po problemie
~Teder
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Ja mam 170 cm wzrostu i to idealnie do tego samochodu ale i więksi nie powinni mieć problemów. Na tylnej kanapie ciaśniej ale niscy spokojnie się mieszczą w trójkę. Fotele idealnie układają się pod daną sylwetkę.
~Grzes1983@interia.pl
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Dla kierowcy i pasażera po prawej stronie b.dużo miejsca, z tyło b.mało jak na gabaryty samochodu. Poza tym do tyło bardzo źle się wsiada. Najwiekszym minusem tego samochodu jest przestrzeń na głową
~Kain - "P0 KAIN"
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Przód OK, tył... ehhh... znajomi, z którymi "jednym ciągiem" jechaliśmy do Chorwacji mogliby powiedzieć więcej... Dżizas w "Pasji" pod koniec wyglądał zdecydowanie lepiej niż oni ;)
~only in a jeep
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
z zewnatrz wydaje sie, ze w srodku jest wiecej miejsca, ale tak naprawde tylko z przodu mozna sobie wygodnie zasiasc
~Bartek 1978
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
z tyłu troche mało ale i samochud nie wielki. miejsca nad głową mało ale mi się to podoba. W końcu to nie kozowata terenówka.
~mały
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Tylna kanapa jest chyba tylko dla dzieci bo siedzisko jest tak nisko że gdy tam siadam to mam kolana pod brodą.
~Marek
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Przednie fotele wygodne, tylna kanapa bardzo niewygodna i mało miejsca na nogi.
~Biro
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Przestrzeń jest w porządku, a jak komuś brak niech sobie kupi autobus :)
~stef
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
z tyłu mało wygodna kanapa - krótkie siedzisko i wysoka podłoga