Oceny Jeep Cherokee II 4.0 i 178KM 131kW 1984-2001

Najnowsze oceny Jeep Cherokee II 4.0 i 178KM 131kW 1984-2001

2,3
~Marek
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Auto ma dużo miejsca pod maską i jest łatwe do remontowania. Tanie i dostępne części. Ma wygodne fotele, funkcjonalną kierownicę oraz komputer spalania. Poza tym ma wiele wad. Silnik jest słaby jak na swoją pojemność i ma wycieki. Wnętrze jest ciasne. Mało miejsca z tyłu i niewygodna kanapa. Bardzo mało miejsca w bagażniku oraz na podszybiu. Toporna sylwetka. Strasznie dużo plastików słabej jakości. Nawet lewarek zmiany biegów jest z...
~Teder
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Daję pięć gwiazdek bo to bardzo funkcjonalne auto i wyjątkowo ma duszę auta wyścigowego, limuzyny i terenowego. Jak ktoś zachwala typowe i bardzo drogie bulwarówki to śmieję się z niego bo te samochody w niczym nie są dobre i służa do szpanu, mój nie jest najładniejszy ale bezpiecznie dowozi mnie tam gdzie chcę, a fanom tych pseudo terenówek proponyję wjechać na bezdroża żeby przekonać się co naprawdę potrafią ich zabawki, o ile nie boją się...
~Dawidowski Cozaczłek
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
uwielbiam nim jeżdzić, tani w zakupie, jak się okazało i w eksploatacji też nie jest drogo, jeżdze nim po mieście (Wrocław) trasy i troche po dziurach wszędzie sie sprawuje znakomicie, jedyny problem to ludzie którzy nie wiedzą że te auto ma 15 lat i kosztuje ok 12 tyś czyli tyle co jakieś dresiarskie bmw albo wieśniacki golf i za każdym razem w myjni czy przy zmianie opon czy każdej innej robocie chcą mnie skasować o wiele więcej myśląc ze...
~rosomak
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Auto LEGENDA. Bardzo dobrze wyposazone, klasycznie piekne i bardzo praktyczne - niesamowita pakownosc. Optymalna dzielnosc w terenie, znacznie lepsza niz dzisiejsze SUVy/bulwarowki. Duze mozliwosci przerobki - lifty, wzmocnienia, etc.
~g.darczynski.wp.pl
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
autko troche kupowalem ze strachem(ekonomia)lecz zawsze o takim dwudrzwiowim cherokee marzylem,jednak sie nie zawiodlem.malo pali jak na taki duzy silnik.unikat bo dwudrzwiowy.kocham ta furke jezdze co prawda bia dopiero 8 miechow ale przy 15000 tys km.nigdy mnie nie zawiodla.
~only in a jeep
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
szukajcie wersji limited z full-time co by po czarnym pojezdzic z napedem 4x4 To nie jest zwykly dupowoz, ciezko powiedziec, ale mozna sie zakochac w tym roku z Jeepkiem obchodzimy osiemnastke, bedzie sie dzialo :) kocham to auto !!!!!!!!!
~kulka1200
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
kocham nim jezdzic.decydujac sie na zakup trzeba jednakdobrze sie przymierzyc.znajacy jeepa tylko z plakatu,po zajeciu miejsca za kierownica moga byc zawiedzeni[klaniaja sie powszechne mity].i albo nam pasuje albo nie.w tym drugim przypadku-odradzam kupn o.
3,1
~malom
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Ma apetyt na paliwko szczegulnie na jeżdzie w trybie sport. Ale za to mozna zobaczyc dziwne miny dresów w swoich BMW jak zostaja z tyłu. Jedyny problem na trasie jest to ze często zamyka mi się licznik ( yskalowany jedynie do 85mph).
3,8
~Marcin G-no
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Wszystko zależy czego kto oczekuje od samochodu. dla mnie klasyczny kształt, nadający się w teren i na miasto.
~Biro
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Fajne auto do zabawy o dobrych właściwościach terenowych, ten samochód jest praktycznie uniwersalny.