Ocena kierowcy - Jeep Cherokee III

Bum., 12 lat temu
Silnik 2.5 CRD TD 143KM 105kW
Rok produkcji 2002
Jeep Cherokee III 2.5 CRD TD 143KM 105kW od 2001 - Oceń swoje auto
Karoseria : Karoseria czarna ze srebrnymi dodatkami bardzo ładnie się komponuje. Tylna szyba otwierana z pilota bardzo przydatna, szczególnie gdy idzie się ze sklepu z zakupami, wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie i szyba sama się otwiera. :D
Jeżeli chodzi o całokształt samochodu, prezentuje się on dobrze. Bardzo dużo osób się za nim ogląda, bo większość osób kiedy widzi Jeep\'a myśli tylko o Grand Cherokee. Samochód ten należy do mojej mamy i uważa, że jest to baardzo kobiecy samochód.
Silnik jest świetny. Przynajmniej jak na dzień dzisiejszy. Mógłby być trochę cichszy, ale to w końcu diesel.
Skrzynia biegów bardzo dobra. Auto ma bardzo dobre przyspieszenie.
Autem jeździ się bardzo dobrze, szczególnie po nieutwardzonych powierzchniach. Po polnych, trudnych do przejazdu drogach autko spisuje się bardzo dobrze.
Wszystko widać bardzo dobrze. Auto posiada duże i wygodne lusterka.
Daje radę. Największym plusem jest to, że przy maksymalnych obrotach wentylacji przednia i tylna szyba oraz lusterka bardzo szybko się odparowują.
Nie jest źle, ale tylna kanapa mogłaby być nieco większa. Szczególnie bagażnik który jest bardzo mały.
Samochód jest głośny, ale nie wiem czy to przez to, że diesel (mój pierwszy) czy też przez koła które są do wymiany.
Niestety trochę \"żre\" Przy trasie autostradą Szczecin - Świnoujście spalanie około 9l/100 km. przy jeździe około 100km/h. W mieście około 10-11l. Trochę dużo jak na silnik 2.5...
No to tak.. my daliśmy za naszego jeep\'a około 30.000 tyś. ale mamy w limited edition wraz z DVD, wysuwanym radiem z nawigacją, podgrzewanymi skórzanymi siedzeniami i innymi dodatkami, więc chyba nie jest tak źle.
Jeżeli chodzi o trasę to bardzo dobrze. W mieście oraz przy odpalaniu czasami potrafi zgasnąć i trzeba go zapalać 2-3 razy żeby załapał. Ewentualnie jazda mogłaby być przyjemniejsza. Nie ma tego komfortu który mieliśmy np. w Ssang Yong\'u ,ale wszystkiego mieć nie można. ;)
Brak uwag.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 CRD TD 143KM 105kW [l/100km]